הוד השרון
סמל למ״ס 9700 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · אוכלוסייה 65,020 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הוד השרון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 34.2% | 16.1% | 716756 | 344 מתוך 1,192336 מתוך 1,038100 מתוך 233 |
| ביחד | 20.2% | 9.3% | 939284 | 81 מתוך 1,19281 מתוך 1,03834 מתוך 233 |
| הליכוד | 14.9% | 20.5% | 605457 | 483 מתוך 1,192473 מתוך 1,038101 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 14.0% | 6.4% | 635952 | 435 מתוך 1,192425 מתוך 1,038112 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.9% | 808083 | 222 מתוך 1,192194 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484041 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.8% | 5.7% | 443747 | 653 מתוך 1,192645 מתוך 1,038121 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.0% | 5.1% | 322331 | 787 מתוך 1,192779 מתוך 1,038150 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393139 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038134 מתוך 233 |
| ש״ס | 1.2% | 5.3% | 676363 | 387 מתוך 1,192379 מתוך 1,03887 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485460 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 22.4% | 44.0% | 453850 | 651 מתוך 1,192639 מתוך 1,038118 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 74.2% | 37.8% | 686456 | 386 מתוך 1,192378 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473939 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.5% | 78.0% | 616340 | 455 מתוך 1,192380 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 41,771 | 5,690,682 | 989896 | 25 מתוך 1,19219 מתוך 1,03811 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.0% | 61.4% | 0.1% | 14.3% | 69.5% | 21,494 | קדימה 35.3% |
| 2009 | 34.7%▲11.6 | 61.7%▲0.3 | 0.4%▲0.2 | 1.0%▼13.3 | 71.9% | 24,306 | קדימה 40.6% |
| 2013 | 28.2%▼6.4 | 66.5%▲4.8 | 0.3%▼0.1 | 2.9%▲1.9 | 75.0% | 27,621 | יש עתיד 29.3% |
| 2015 | 28.1%▼0.1 | 62.1%▼4.4 | 0.1%▼0.2 | 9.5%▲6.6 | 77.7% | 30,604 | המחנה הציוני 38.9% |
| אפר׳ 2019 | 29.5%▲1.3 | 65.8%▲3.7 | 0.1%±0.0 | 4.3%▼5.1 | 76.7% | 34,800 | כחול לבן 53.6% |
| ספט׳ 2019 | 26.5%▼3.0 | 68.4%▲2.6 | 0.2%±0.0 | 4.7%▲0.4 | 75.5% | 34,505 | כחול לבן 53.0% |
| 2020 | 29.2%▲2.7 | 70.3%▲1.9 | 0.3%▲0.1 | – | 75.6% | 34,834 | כחול לבן 57.4% |
| 2021 | 26.4%▼2.8 | 72.1%▲1.8 | 0.1%▼0.2 | – | 74.4% | 35,341 | יש עתיד 30.4% |
| 2022 | 27.1%▲0.8 | 70.9%▼1.2 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 74.4% | 36,126 | יש עתיד 40.5% |
| 2026 | 22.4%▼4.8 | 74.2%▲3.3 | 0.3%±0.0 | 2.8%▲2.8 | 79.5% | 41,771 | ישר! 34.2% |
מפקד 2022
| הוד השרון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 65,020 | 9,601,720 | 989896 | 28 מתוך 1,16221 מתוך 1,02711 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 7,456 | – | 929390 | 98 מתוך 1,16277 מתוך 1,02723 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767465 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 14.2% | 12.4% | 726964 | 314 מתוך 1,151309 מתוך 1,01682 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.4% | 25.8% | 757266 | 288 מתוך 1,159286 מתוך 1,02778 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.8% | 25.3% | 555559 | 452 מתוך 1,012445 מתוך 1,00392 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 167,300 | 104,300 | 908978 | 116 מתוך 1,160116 מתוך 1,02750 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.0% | 69.8% | 381 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (10)
- גני צבי · הדר · העובד הציוני · מגדיאל · מזרחי · נוה נאמן · רמות מנחם · רמת הדר · רמתיים · שרת
- אזורים סטטיסטיים (16)
- היישובים הקרובים
- גני עם 0.7 ק״מ · ירקונה 0.9 ק״מ · כפר מל"ל 1.8 ק״מ · עדנים 1.8 ק״מ · רמות השבים 1.8 ק״מ