מגדיאל
שכונה בהוד השרון · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 19,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 77.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מגדיאל | הוד השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 35.3% | 34.2% | 16.1% |
| ביחד | 22.7% | 20.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 13.5% | 14.0% | 6.4% |
| הליכוד | 12.9% | 14.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 6.0% | 5.8% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.8% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.3% | 2.8% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.3% | 1.7% |
| ש״ס | 0.6% | 1.2% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 19.3% | 22.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 77.5% | 74.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.1% | 79.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 13,869 | 41,771 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 20.2% | 62.8% | 0.1% | 16.1% | 68.7% | 4,283 | קדימה 34.4% |
| 2009 | 32.4%▲12.2 | 64.1%▲1.2 | 0.2%▲0.1 | 1.0%▼15.1 | 72.0% | 5,422 | קדימה 42.8% |
| 2013 | 25.8%▼6.7 | 69.4%▲5.3 | 0.1%▼0.1 | 2.5%▲1.6 | 75.1% | 6,080 | יש עתיד 31.5% |
| 2015 | 23.9%▼1.9 | 66.3%▼3.0 | 0.1%▼0.1 | 9.5%▲7.0 | 79.5% | 8,427 | המחנה הציוני 40.9% |
| אפר׳ 2019 | 24.5%▲0.6 | 70.8%▲4.4 | 0.1%±0.0 | 4.4%▼5.2 | 79.5% | 11,288 | כחול לבן 58.6% |
| ספט׳ 2019 | 21.2%▼3.4 | 73.2%▲2.4 | 0.1%▲0.1 | 5.3%▲1.0 | 78.0% | 11,252 | כחול לבן 58.0% |
| 2020 | 24.1%▲2.9 | 75.3%▲2.2 | 0.3%▲0.2 | – | 78.3% | 11,276 | כחול לבן 62.4% |
| 2021 | 24.8%▲0.7 | 73.6%▼1.7 | 0.1%▼0.2 | – | 77.0% | 13,311 | יש עתיד 33.0% |
| 2022 | 24.9%▲0.1 | 73.1%▼0.5 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 77.3% | 13,847 | יש עתיד 42.8% |
| 2026 | 19.3%▼5.7 | 77.5%▲4.3 | 0.2%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 81.1% | 13,869 | ישר! 35.3% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | חילוני | 9,200 | 5,928 | 16.1% | 80.9% | 0.2% |
| 13 | חילוני | 3,430 | הערכה (אזור 43) | 20.0% | 77.2% | 0.1% |
| 14 | חילוני | 2,990 | 5,039 | 22.6% | 73.5% | 0.2% |
| 43 | חילוני | 3,490 | 2,902 | 20.0% | 77.2% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.