רמתיים
שכונה בהוד השרון · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,370 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמתיים | הוד השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 42.1% | 34.2% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 21.8% | 14.0% | 6.4% |
| ביחד | 15.5% | 20.2% | 9.3% |
| הליכוד | 9.0% | 14.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 6.4% | 5.8% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.3% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 2.0% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 2.8% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| ש״ס | 0.0% | 1.2% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.2% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 11.7% | 22.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 85.8% | 74.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.9% | 79.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 579 | 41,771 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 14.6% | 72.8% | 0.2% | 11.2% | 78.7% | 588 | קדימה 40.8% |
| 2009 | 23.8%▲9.1 | 73.9%▲1.1 | 0.2%±0.0 | 0.9%▼10.3 | 81.3% | 547 | קדימה 48.8% |
| 2013 | 16.6%▼7.1 | 78.4%▲4.5 | 0.4%▲0.2 | 1.7%▲0.7 | 85.7% | 481 | יש עתיד 39.5% |
| 2015 | 14.2%▼2.4 | 80.7%▲2.3 | 0.0%▼0.4 | 5.1%▲3.4 | 80.7% | 316 | המחנה הציוני 55.1% |
| אפר׳ 2019 | 15.9%▲1.6 | 81.5%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 2.6%▼2.4 | 77.2% | 378 | כחול לבן 66.1% |
| ספט׳ 2019 | 12.3%▼3.5 | 83.1%▲1.6 | 0.8%▲0.8 | 3.8%▲1.1 | 76.6% | 373 | כחול לבן 60.9% |
| 2020 | 14.2%▲1.9 | 85.0%▲1.9 | 0.8%±0.0 | – | 78.5% | 387 | כחול לבן 68.0% |
| 2021 | 13.9%▼0.3 | 84.7%▼0.3 | 0.0%▼0.8 | – | 79.4% | 510 | יש עתיד 28.4% |
| 2022 | 13.9%±0.0 | 84.0%▼0.7 | 0.8%▲0.8 | 0.0% | 78.0% | 518 | יש עתיד 45.8% |
| 2026 | 11.7%▼2.2 | 85.8%▲1.9 | 0.3%▼0.4 | 1.9%▲1.9 | 80.9% | 579 | ישר! 42.1% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 | חילוני | 5,160 | 579 | 11.7% | 85.8% | 0.3% |
| 25 | חילוני | 3,210 | הערכה (אזור 23) | 25.1% | 70.7% | 0.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.