ירקונה
סמל למ״ס 183 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 380 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 87.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ירקונה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 49.6% | 16.1% | 999999 | 10 מתוך 1,1928 מתוך 1,0383 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 21.2% | 6.4% | 787578 | 264 מתוך 1,192259 מתוך 1,03850 מתוך 233 |
| ביחד | 14.0% | 9.3% | 635838 | 426 מתוך 1,192425 מתוך 1,038142 מתוך 233 |
| הליכוד | 5.1% | 20.5% | 271919 | 863 מתוך 1,192837 מתוך 1,038190 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.0% | 5.9% | 413525 | 688 מתוך 1,192657 מתוך 1,038174 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.7% | 514446 | 560 מתוך 1,192558 מתוך 1,038122 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635872 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,03861 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.3% | 5.1% | 221115 | 919 מתוך 1,192910 מתוך 1,038193 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.8% | 5.7% | 211114 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038196 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 9.3% | 44.0% | 231418 | 910 מתוך 1,192887 מתוך 1,038190 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 87.7% | 37.8% | 888784 | 137 מתוך 1,192137 מתוך 1,03838 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.8% | 504346 | 564 מתוך 1,192561 מתוך 1,038122 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 74.4% | 78.0% | 272610 | 862 מתוך 1,192757 מתוך 1,038210 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 236 | 5,690,682 | 11138 | 1,054 מתוך 1,192905 מתוך 1,038215 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.0% | 79.1% | 0.6% | 12.7% | 78.4% | 158 | קדימה 35.4% |
| 2009 | 19.3%▲12.3 | 74.8%▼4.4 | 0.5%▼0.1 | 2.0%▼10.7 | 79.0% | 202 | קדימה 45.0% |
| 2013 | 18.7%▼0.6 | 77.6%▲2.8 | 0.0%▼0.5 | 1.4%▼0.6 | 76.4% | 214 | יש עתיד 25.7% |
| 2015 | 15.8%▼2.9 | 81.2%▲3.6 | 0.4%▲0.4 | 2.6%▲1.2 | 81.6% | 234 | המחנה הציוני 56.4% |
| אפר׳ 2019 | 12.9%▼2.9 | 84.5%▲3.4 | 0.0%▼0.4 | 2.6%±0.0 | 75.2% | 233 | כחול לבן 64.8% |
| ספט׳ 2019 | 12.3%▼0.5 | 79.3%▼5.3 | 0.0%±0.0 | 8.4%▲5.8 | 73.0% | 227 | כחול לבן 58.1% |
| 2020 | 15.6%▲3.2 | 84.4%▲5.1 | 0.0%±0.0 | – | 73.1% | 225 | כחול לבן 73.8% |
| 2021 | 13.4%▼2.1 | 85.3%▲0.8 | 0.0%±0.0 | – | 74.3% | 231 | יש עתיד 31.2% |
| 2022 | 14.3%▲0.9 | 84.4%▼0.9 | 0.4%▲0.4 | 0.0% | 72.5% | 224 | יש עתיד 46.4% |
| 2026 | 9.3%▼5.0 | 87.7%▲3.3 | 0.0%▼0.4 | 3.0%▲3.0 | 74.4% | 236 | ישר! 49.6% |
מפקד 2022
| ירקונה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 380 | 9,601,720 | 897 | 1,060 מתוך 1,162930 מתוך 1,027214 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,788 | – | 192220 | 937 מתוך 1,162804 מתוך 1,027183 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 42 | 30 | 979796 | 23 מתוך 1,16223 מתוך 1,0277 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 16.2% | 12.4% | 838178 | 195 מתוך 1,151192 מתוך 1,01651 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.7% | 25.8% | 625849 | 435 מתוך 1,159433 מתוך 1,027117 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 23.5% | 25.3% | 707075 | 307 מתוך 1,012301 מתוך 1,00357 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 159,000 | 104,300 | 868471 | 161 מתוך 1,160161 מתוך 1,02765 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.1% | 69.8% | 752 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גני עם 0.7 ק״מ · עדנים 0.9 ק״מ · הוד השרון 0.9 ק״מ · כפר מל"ל 2.6 ק״מ · רמות השבים 2.7 ק״מ