כפר מל"ל
סמל למ״ס 98 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 72.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 7.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר מל"ל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 34.6% | 16.1% | 726858 | 331 מתוך 1,192323 מתוך 1,03897 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 17.3% | 6.4% | 706662 | 361 מתוך 1,192353 מתוך 1,03888 מתוך 233 |
| הליכוד | 13.4% | 20.5% | 565153 | 523 מתוך 1,192510 מתוך 1,038111 מתוך 233 |
| ביחד | 13.0% | 9.3% | 595333 | 491 מתוך 1,192490 מתוך 1,038157 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 8.2% | 2.7% | 9898100 | 20 מתוך 1,19220 מתוך 1,0382 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 7.8% | 5.9% | 929397 | 89 מתוך 1,19266 מתוך 1,0388 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413349 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038113 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.7% | 5.7% | 342533 | 780 מתוך 1,192770 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393139 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038134 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 19.0% | 44.0% | 413443 | 698 מתוך 1,192685 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 72.7% | 37.8% | 666252 | 403 מתוך 1,192393 מתוך 1,038111 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 8.2% | 2.8% | 9898100 | 22 מתוך 1,19221 מתוך 1,0382 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 83.7% | 78.0% | 899183 | 127 מתוך 1,19295 מתוך 1,03838 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 231 | 5,690,682 | 11127 | 1,063 מתוך 1,192914 מתוך 1,038217 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.0% | 67.6% | 0.5% | 18.5% | 77.5% | 216 | קדימה 40.3% |
| 2009 | 19.8%▲7.8 | 75.7%▲8.1 | 0.5%±0.0 | 0.9%▼17.6 | 78.4% | 222 | קדימה 41.9% |
| 2013 | 18.3%▼1.5 | 74.6%▼1.1 | 0.0%▼0.5 | 3.6%▲2.7 | 80.6% | 224 | יש עתיד 32.1% |
| 2015 | 18.2%▼0.1 | 73.3%▼1.2 | 1.3%▲1.3 | 7.2%▲3.6 | 83.0% | 236 | המחנה הציוני 49.2% |
| אפר׳ 2019 | 19.0%▲0.8 | 79.3%▲6.0 | 0.0%▼1.3 | 1.3%▼5.9 | 81.4% | 237 | כחול לבן 55.3% |
| ספט׳ 2019 | 15.9%▼3.0 | 69.4%▼9.9 | 0.0%±0.0 | 14.7%▲13.4 | 81.4% | 232 | כחול לבן 43.5% |
| 2020 | 18.4%▲2.4 | 80.3%▲10.9 | 0.4%▲0.4 | – | 79.4% | 223 | כחול לבן 60.1% |
| 2021 | 18.8%▲0.4 | 78.5%▼1.8 | 0.0%▼0.4 | – | 79.6% | 223 | יש עתיד 22.9% |
| 2022 | 19.0%▲0.2 | 80.0%▲1.5 | 0.5%▲0.5 | 0.0% | 76.9% | 210 | יש עתיד 40.5% |
| 2026 | 19.0%±0.0 | 72.7%▼7.3 | 0.0%▼0.5 | 8.2%▲8.2 | 83.7% | 231 | ישר! 34.6% |
מפקד 2022
| כפר מל"ל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 350 | 9,601,720 | 785 | 1,076 מתוך 1,162946 מתוך 1,027217 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,000 | – | 111 | 1,149 מתוך 1,1621,014 מתוך 1,027226 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767465 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 17.8% | 12.4% | 888686 | 137 מתוך 1,151136 מתוך 1,01633 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.8% | 25.8% | 858383 | 169 מתוך 1,159168 מתוך 1,02738 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.3% | 25.3% | 293027 | 712 מתוך 1,012703 מתוך 1,003159 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 135,800 | 104,300 | 686444 | 375 מתוך 1,160373 מתוך 1,027128 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.7% | 69.8% | 442 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רמות השבים 0.9 ק״מ · הוד השרון 1.8 ק״מ · גבעת ח"ן 1.8 ק״מ · גני עם 2.0 ק״מ · כפר סבא 2.3 ק״מ