כפר סבא
סמל למ״ס 6900 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · אוכלוסייה 100,260 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 67.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר סבא | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 30.0% | 16.1% | 595441 | 487 מתוך 1,192479 מתוך 1,038138 מתוך 233 |
| הליכוד | 18.5% | 20.5% | 656165 | 410 מתוך 1,192403 מתוך 1,03882 מתוך 233 |
| ביחד | 17.3% | 9.3% | 817862 | 219 מתוך 1,192219 מתוך 1,03885 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 13.1% | 6.4% | 625851 | 450 מתוך 1,192439 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 6.8% | 5.9% | 888994 | 132 מתוך 1,192106 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.5% | 5.7% | 504355 | 587 מתוך 1,192580 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.7% | 554950 | 512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 5.1% | 494259 | 591 מתוך 1,192587 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| ש״ס | 2.0% | 5.3% | 747071 | 304 מתוך 1,192298 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 494152 | 582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485460 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 29.0% | 44.0% | 524658 | 574 מתוך 1,192563 מתוך 1,03898 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 67.1% | 37.8% | 605645 | 474 מתוך 1,192461 מתוך 1,038129 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 2.8% | 565051 | 494 מתוך 1,192492 מתוך 1,038109 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 74.8% | 78.0% | 292911 | 837 מתוך 1,192732 מתוך 1,038207 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 62,920 | 5,690,682 | 999998 | 18 מתוך 1,19215 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 28.9% | 56.7% | 0.2% | 12.8% | 66.4% | 43,507 | קדימה 31.8% |
| 2009 | 41.2%▲12.3 | 55.1%▼1.6 | 0.3%▲0.1 | 1.0%▼11.8 | 67.9% | 46,066 | קדימה 35.8% |
| 2013 | 35.1%▼6.0 | 59.0%▲3.8 | 0.3%±0.0 | 3.3%▲2.3 | 71.7% | 51,659 | יש עתיד 23.4% |
| 2015 | 35.3%▲0.1 | 55.2%▼3.7 | 0.2%▼0.1 | 9.0%▲5.8 | 74.9% | 56,477 | המחנה הציוני 34.9% |
| אפר׳ 2019 | 36.9%▲1.6 | 58.1%▲2.8 | 0.2%±0.0 | 4.4%▼4.6 | 73.2% | 58,423 | כחול לבן 45.9% |
| ספט׳ 2019 | 32.5%▼4.4 | 60.7%▲2.6 | 0.3%▲0.1 | 6.2%▲1.8 | 72.1% | 57,762 | כחול לבן 46.4% |
| 2020 | 35.2%▲2.7 | 64.0%▲3.3 | 0.5%▲0.2 | – | 72.2% | 58,110 | כחול לבן 49.7% |
| 2021 | 32.6%▼2.6 | 65.6%▲1.7 | 0.2%▼0.3 | – | 69.9% | 56,591 | יש עתיד 26.3% |
| 2022 | 33.7%▲1.0 | 64.3%▼1.3 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 69.9% | 56,903 | יש עתיד 36.2% |
| 2026 | 29.0%▼4.7 | 67.1%▲2.8 | 0.4%±0.0 | 3.3%▲3.2 | 74.8% | 62,920 | ישר! 30.0% |
מפקד 2022
| כפר סבא | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 100,260 | 9,601,720 | 999998 | 18 מתוך 1,16215 מתוך 1,0275 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 9,782 | – | 979796 | 40 מתוך 1,16233 מתוך 1,02711 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919087 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02719 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 20.1% | 12.4% | 939393 | 74 מתוך 1,15173 מתוך 1,01615 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.7% | 25.8% | 686558 | 363 מתוך 1,159361 מתוך 1,02796 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 16.6% | 25.3% | 474749 | 535 מתוך 1,012526 מתוך 1,003113 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 142,400 | 104,300 | 747150 | 303 מתוך 1,160301 מתוך 1,027115 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.3% | 69.8% | 468 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (20)
- אזור התעשיה · אלי כהן · גאולים · גני השרון · דגניה · הזמר העברי · ותיקים · יוספטל · כפר סבא הירוקה · כפר סבא הצעירה · מוצקין · מעוז · משכנות · מתחם התחנה המרכזית · נווה הדרים · סביוני הכפר · עליה · קפלן · קרית ספיר · תקומה
- אזורים סטטיסטיים (30)
- 112 יוספטל / הדרים
- 113 קפלן / בית ונוף
- 114 גני השרון
- 115 נווה הדרים / גבעת אשכול
- 211 עליה / אזור המלאכה והתעשיה
- 212 ירוקה
- 213
- 221 סביוני הכפר
- 222 ותיקים
- 223 כפר סבא הירוקה
- 224 הזמר העברי
- 311 מעוז
- 312 אליעזר
- 313 קרית ספיר
- 321 דגניה
- 322
- 323
- 324 שכון העובד
- 411
- 412
- 413
- 414 תקומה
- 415 גאולים
- 421 מתחם התחנה המרכזית
- 422
- 423 משכנות
- 424 מוצקין / כסופים
- 425
- 426 אלי כהן / חצרות הדר
- 427 כפר סבא הצעירה
- היישובים הקרובים
- צופית 1.5 ק״מ · גן חיים 1.7 ק״מ · כפר מל"ל 2.3 ק״מ · נווה ימין 2.8 ק״מ · שדה ורבורג 3.1 ק״מ