מתחם התחנה המרכזית
שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,240 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מתחם התחנה המרכזית | כפר סבא | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 34.4% | 30.0% | 16.1% |
| ביחד | 16.7% | 17.3% | 9.3% |
| הליכוד | 14.8% | 18.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 13.6% | 13.1% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.8% | 3.1% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 6.8% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 3.2% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.6% | 3.5% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.6% | 1.7% |
| ש״ס | 1.1% | 2.0% | 5.3% |
| רע״ם | 0.3% | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 26.4% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 69.0% | 67.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.2% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 987 | 62,920 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 15.3% | 70.4% | 0.1% | 12.9% | 71.1% | 868 | קדימה 41.1% |
| 2009 | 30.5%▲15.2 | 66.7%▼3.7 | 0.3%▲0.2 | 0.9%▼12.0 | 76.2% | 1,352 | קדימה 42.5% |
| 2013 | 22.4%▼8.0 | 73.7%▲6.9 | 0.1%▼0.2 | 2.7%▲1.9 | 77.3% | 949 | יש עתיד 29.5% |
| 2015 | 22.8%▲0.3 | 67.6%▼6.1 | 0.1%±0.0 | 9.2%▲6.5 | 77.5% | 974 | המחנה הציוני 43.6% |
| אפר׳ 2019 | 28.6%▲5.8 | 67.4%▼0.2 | 0.3%▲0.2 | 3.3%▼5.9 | 76.0% | 969 | כחול לבן 51.0% |
| ספט׳ 2019 | 25.5%▼3.1 | 70.1%▲2.7 | 0.4%▲0.1 | 3.7%▲0.4 | 73.2% | 934 | כחול לבן 52.8% |
| 2020 | 30.0%▲4.5 | 69.4%▼0.8 | 0.4%±0.0 | – | 75.5% | 956 | כחול לבן 53.5% |
| 2021 | 26.1%▼3.9 | 72.2%▲2.9 | 0.1%▼0.3 | – | 73.8% | 1,397 | יש עתיד 29.4% |
| 2022 | 26.5%▲0.4 | 71.6%▼0.7 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 70.2% | 1,308 | יש עתיד 39.7% |
| 2026 | 26.4%▼0.1 | 69.0%▼2.6 | 0.5%▲0.2 | 4.0%▲4.0 | 78.2% | 987 | ישר! 34.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 421 | חילוני | 4,240 | 987 | 26.4% | 69.0% | 0.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.