משכנות

שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 69.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 30.9%2009: מחנה נתניהו 43.4%2013: מחנה נתניהו 38.6%2015: מחנה נתניהו 30.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 32.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 29.3%2020: מחנה נתניהו 31.1%2021: מחנה נתניהו 29.1%2022: מחנה נתניהו 29.1%2026: מחנה נתניהו 26.9%2006: המחנה שמולו 56.5%2009: המחנה שמולו 52.9%2013: המחנה שמולו 55.5%2015: המחנה שמולו 62.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 62.7%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 65.5%2020: המחנה שמולו 67.9%2021: המחנה שמולו 69.3%2022: המחנה שמולו 68.9%2026: המחנה שמולו 69.4%2006: מפלגות ערביות 0.1%2009: מפלגות ערביות 0.2%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%2020: מפלגות ערביות 0.8%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.2%2026: מפלגות ערביות 0.5%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמשכנותכפר סבאישראל
ישר!29.8%30.0%16.1%
הדמוקרטים17.1%13.1%6.4%
ביחד16.2%17.3%9.3%
הליכוד15.4%18.5%20.5%
ישראל ביתנו6.4%6.8%5.9%
הציונות הדתית וזהות4.8%3.1%5.1%
עוצמה יהודית3.9%3.5%5.7%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.8%3.2%2.7%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.7%1.6%1.7%
ש״ס1.0%2.0%5.3%
הרשימה המשותפת0.3%0.2%8.8%
יהדות התורה0.2%0.2%5.5%
רע״ם0.2%0.2%5.9%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.3%0.3%0.8%
גוש ביבי26.9%29.0%44.0%
גוש השינוי69.4%67.1%37.8%
המפלגות הערביות0.5%0.4%14.7%
לא התחייבו לגוש2.8%3.3%2.8%
אחוז הצבעה73.9%74.8%78.0%
קולות כשרים1,76762,9205,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200630.9%56.5%0.1%11.6%69.9%2,751קדימה 31.0%
200943.4%▲12.652.9%▼3.50.2%▲0.11.2%▼10.372.0%2,385קדימה 33.0%
201338.6%▼4.855.5%▲2.60.2%±0.03.5%▲2.273.1%2,370יש עתיד 20.7%
201530.7%▼7.962.3%▲6.90.2%±0.06.6%▲3.274.6%1,891המחנה הציוני 40.3%
אפר׳ 201932.8%▲2.162.7%▲0.30.1%▼0.14.2%▼2.472.9%1,790כחול לבן 46.3%
ספט׳ 201929.3%▼3.565.5%▲2.90.4%▲0.34.3%▲0.171.3%1,735כחול לבן 47.4%
202031.1%▲1.767.9%▲2.40.8%▲0.4–71.2%1,715כחול לבן 51.4%
202129.1%▼2.069.3%▲1.40.1%▼0.6–68.9%1,656יש עתיד 25.5%
202229.1%±0.068.9%▼0.50.2%▲0.10.0%68.4%1,638יש עתיד 38.1%
202626.9%▼2.269.4%▲0.60.5%▲0.32.8%▲2.873.9%1,767ישר! 29.8%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
423חילוני3,3301,76726.9%69.4%0.5%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.