ותיקים
שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,290 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.0% (ארצי 37.8%); ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ותיקים | כפר סבא | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 42.4% | 30.0% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 19.2% | 13.1% | 6.4% |
| ביחד | 13.8% | 17.3% | 9.3% |
| הליכוד | 10.6% | 18.5% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 6.6% | 6.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 2.6% | 3.5% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 3.2% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.4% | 3.1% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.6% | 1.7% |
| ש״ס | 0.4% | 2.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 15.8% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 82.0% | 67.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.6% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 500 | 62,920 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 20.0% | 62.9% | 0.0% | 15.2% | 70.5% | 1,319 | קדימה 30.8% |
| 2009 | 32.6%▲12.5 | 63.0%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼14.1 | 71.1% | 1,376 | קדימה 37.1% |
| 2013 | 37.7%▲5.1 | 55.4%▼7.6 | 0.2%▲0.2 | 4.9%▲3.8 | 74.8% | 2,107 | הליכוד ביתנו 26.2% |
| 2015 | 28.7%▼9.0 | 62.9%▲7.5 | 0.3%▲0.1 | 7.7%▲2.7 | 78.6% | 1,771 | המחנה הציוני 41.8% |
| אפר׳ 2019 | 24.3%▼4.3 | 72.1%▲9.2 | 0.0%▼0.3 | 3.0%▼4.6 | 80.5% | 526 | כחול לבן 53.2% |
| ספט׳ 2019 | 20.8%▼3.5 | 72.7%▲0.6 | 0.6%▲0.6 | 5.4%▲2.3 | 81.8% | 523 | כחול לבן 55.4% |
| 2020 | 23.0%▲2.2 | 75.6%▲2.9 | 0.8%▲0.2 | – | 80.1% | 512 | כחול לבן 60.7% |
| 2026 | 15.8% | 82.0% | 0.2% | 1.8% | 81.6% | 500 | ישר! 42.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 222 | חילוני | 3,290 | 500 | 15.8% | 82.0% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.