קפלן
שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,360 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 59.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 7.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קפלן | כפר סבא | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 41.2% | 18.5% | 20.5% |
| ישר! | 17.0% | 30.0% | 16.1% |
| ביחד | 9.4% | 17.3% | 9.3% |
| ש״ס | 7.1% | 2.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 6.7% | 3.5% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 6.5% | 13.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 3.7% | 6.8% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 3.2% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 3.1% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.6% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 59.4% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 36.6% | 67.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.2% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,949 | 62,920 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 44.3% | 42.6% | 0.0% | 12.0% | 56.5% | 1,218 | קדימה 30.0% |
| 2009 | 61.5%▲17.1 | 36.6%▼6.0 | 0.1%▲0.1 | 0.3%▼11.6 | 62.8% | 1,438 | הליכוד 35.0% |
| 2013 | 59.7%▼1.8 | 34.5%▼2.1 | 0.1%±0.0 | 4.0%▲3.7 | 66.9% | 1,574 | הליכוד ביתנו 37.2% |
| 2015 | 61.9%▲2.2 | 27.0%▼7.5 | 0.1%±0.0 | 10.8%▲6.8 | 73.4% | 1,755 | הליכוד 42.3% |
| אפר׳ 2019 | 64.4%▲2.5 | 28.7%▲1.7 | 0.1%▲0.1 | 6.3%▼4.5 | 72.2% | 1,751 | הליכוד 48.4% |
| ספט׳ 2019 | 62.8%▼1.5 | 31.8%▲3.2 | 0.1%±0.0 | 4.7%▼1.7 | 70.7% | 1,728 | הליכוד 46.7% |
| 2020 | 67.3%▲4.4 | 32.3%▲0.4 | 0.2%▲0.1 | – | 72.8% | 1,785 | הליכוד 52.8% |
| 2021 | 63.4%▼3.9 | 35.2%▲2.9 | 0.2%±0.0 | – | 68.3% | 1,668 | הליכוד 45.6% |
| 2022 | 66.8%▲3.4 | 31.7%▼3.5 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 73.3% | 1,793 | הליכוד 45.5% |
| 2026 | 59.4%▼7.5 | 36.6%▲4.9 | 0.3%±0.0 | 3.3%▲3.3 | 77.2% | 1,949 | הליכוד 41.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 113 | חילוני | 3,360 | 1,949 | 59.4% | 36.6% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.