עליה
שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,230 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 74.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עליה | כפר סבא | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 48.0% | 18.5% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 11.0% | 3.5% | 5.7% |
| ישר! | 10.7% | 30.0% | 16.1% |
| ש״ס | 10.2% | 2.0% | 5.3% |
| ביחד | 5.4% | 17.3% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 3.1% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 3.2% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.0% | 13.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 2.6% | 6.8% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.6% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.7% | 0.2% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 74.7% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 21.6% | 67.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.3% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,980 | 62,920 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 63.1% | 27.4% | 0.1% | 8.5% | 63.4% | 1,605 | ש״ס 23.5% |
| 2009 | 75.0%▲11.9 | 22.8%▼4.7 | 0.0%▼0.1 | 0.6%▼7.9 | 63.6% | 1,652 | הליכוד 41.0% |
| 2013 | 45.6%▼29.4 | 43.4%▲20.6 | 0.1%▲0.1 | 8.8%▲8.2 | 73.9% | 2,136 | הליכוד ביתנו 28.3% |
| 2015 | 71.9%▲26.3 | 14.7%▼28.7 | 0.1%▼0.1 | 13.2%▲4.4 | 73.4% | 1,883 | הליכוד 48.9% |
| אפר׳ 2019 | 78.0%▲6.1 | 16.0%▲1.3 | 0.1%±0.0 | 5.6%▼7.5 | 73.1% | 1,879 | הליכוד 56.6% |
| ספט׳ 2019 | 78.7%▲0.7 | 18.3%▲2.2 | 0.1%±0.0 | 2.6%▼3.0 | 72.9% | 1,883 | הליכוד 56.3% |
| 2020 | 81.0%▲2.3 | 18.6%▲0.3 | 0.1%▲0.1 | – | 73.3% | 1,891 | הליכוד 62.2% |
| 2021 | 77.1%▼3.8 | 20.9%▲2.3 | 0.1%±0.0 | – | 69.9% | 1,787 | הליכוד 50.1% |
| 2022 | 79.8%▲2.7 | 18.2%▼2.7 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 71.8% | 1,859 | הליכוד 47.4% |
| 2026 | 74.7%▼5.1 | 21.6%▲3.4 | 0.0%▼0.1 | 3.4%▲3.4 | 75.3% | 1,980 | הליכוד 48.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 211 | מסורתי | 3,230 | 1,980 | 74.7% | 21.6% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.