תקומה

שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,600 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 60.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 36.4%2009: מחנה נתניהו 45.1%2013: מחנה נתניהו 38.4%2015: מחנה נתניהו 39.2%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 40.7%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 33.3%2020: מחנה נתניהו 37.3%2021: מחנה נתניהו 42.0%2022: מחנה נתניהו 43.0%2026: מחנה נתניהו 34.8%2006: המחנה שמולו 50.7%2009: המחנה שמולו 51.3%2013: המחנה שמולו 55.0%2015: המחנה שמולו 50.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 53.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 56.2%2020: המחנה שמולו 61.9%2021: המחנה שמולו 55.9%2022: המחנה שמולו 54.8%2026: המחנה שמולו 60.7%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 0.2%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.3%2026: מפלגות ערביות 0.5%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהתקומהכפר סבאישראל
ישר!25.5%30.0%16.1%
הליכוד20.1%18.5%20.5%
ביחד16.4%17.3%9.3%
הדמוקרטים11.1%13.1%6.4%
ישראל ביתנו7.6%6.8%5.9%
הציונות הדתית וזהות6.6%3.1%5.1%
עוצמה יהודית3.7%3.5%5.7%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.6%3.2%2.7%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.7%1.6%1.7%
ש״ס1.5%2.0%5.3%
יהדות התורה0.3%0.2%5.5%
רע״ם0.3%0.2%5.9%
הרשימה המשותפת0.2%0.2%8.8%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.4%0.3%0.8%
גוש ביבי34.8%29.0%44.0%
גוש השינוי60.7%67.1%37.8%
המפלגות הערביות0.5%0.4%14.7%
לא התחייבו לגוש3.6%3.3%2.8%
אחוז הצבעה67.2%74.8%78.0%
קולות כשרים2,45262,9205,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200636.4%50.7%0.2%10.9%58.7%2,003קדימה 31.1%
200945.1%▲8.651.3%▲0.60.2%±0.00.8%▼10.261.2%2,476קדימה 35.2%
201338.4%▼6.755.0%▲3.70.2%▼0.12.6%▲1.963.8%2,535הליכוד ביתנו 26.0%
201539.2%▲0.750.8%▼4.20.1%±0.09.6%▲6.968.0%2,701המחנה הציוני 33.7%
אפר׳ 201940.7%▲1.553.4%▲2.50.2%±0.05.2%▼4.464.9%2,517כחול לבן 41.4%
ספט׳ 201933.3%▼7.456.2%▲2.90.1%▼0.19.9%▲4.764.2%2,162כחול לבן 41.4%
202037.3%▲4.061.9%▲5.60.2%▲0.1–63.4%2,136כחול לבן 45.1%
202142.0%▲4.755.9%▼6.00.1%▼0.1–58.9%2,753הליכוד 24.6%
202243.0%▲1.154.8%▼1.10.3%▲0.20.0%58.9%2,723יש עתיד 29.5%
202634.8%▼8.260.7%▲5.90.5%▲0.23.6%▲3.667.2%2,452ישר! 25.5%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
414חילוני4,6002,45234.8%60.7%0.5%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.