גני השרון
שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,930 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 70.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני השרון | כפר סבא | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 33.2% | 30.0% | 16.1% |
| ביחד | 18.6% | 17.3% | 9.3% |
| הליכוד | 16.5% | 18.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 13.4% | 13.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.1% | 6.8% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 3.2% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.7% | 3.5% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 3.1% | 5.1% |
| ש״ס | 1.8% | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.6% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 25.6% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 70.3% | 67.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.3% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,224 | 62,920 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.1% | 61.0% | 0.0% | 15.6% | 68.1% | 959 | קדימה 33.1% |
| 2009 | 36.4%▲14.3 | 60.0%▼1.0 | 0.1%▲0.1 | 1.1%▼14.6 | 70.3% | 937 | קדימה 39.9% |
| 2013 | 28.1%▼8.3 | 66.8%▲6.8 | 0.3%▲0.2 | 2.5%▲1.4 | 79.8% | 2,202 | יש עתיד 28.7% |
| 2015 | 28.8%▲0.7 | 62.2%▼4.6 | 0.0%▼0.2 | 8.8%▲6.3 | 83.0% | 2,456 | המחנה הציוני 39.2% |
| אפר׳ 2019 | 30.3%▲1.5 | 64.4%▲2.3 | 0.1%▲0.1 | 4.9%▼3.9 | 80.9% | 3,017 | כחול לבן 51.7% |
| ספט׳ 2019 | 26.7%▼3.6 | 68.0%▲3.6 | 0.1%±0.0 | 4.8%▼0.1 | 79.4% | 2,971 | כחול לבן 52.5% |
| 2020 | 30.0%▲3.3 | 69.4%▲1.4 | 0.2%▲0.1 | – | 79.7% | 2,986 | כחול לבן 56.2% |
| 2021 | 31.2%▲1.1 | 67.2%▼2.1 | 0.0%▼0.2 | – | 70.7% | 2,214 | יש עתיד 28.9% |
| 2022 | 32.6%▲1.4 | 65.0%▼2.2 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 70.8% | 2,261 | יש עתיד 38.4% |
| 2026 | 25.6%▼7.0 | 70.3%▲5.3 | 0.2%±0.0 | 3.6%▲3.6 | 79.3% | 3,224 | ישר! 33.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 114 | חילוני | 3,930 | 3,224 | 25.6% | 70.3% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.