קרית ספיר
שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,480 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית ספיר | כפר סבא | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 32.8% | 30.0% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 18.4% | 13.1% | 6.4% |
| ביחד | 17.9% | 17.3% | 9.3% |
| הליכוד | 14.5% | 18.5% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.6% | 6.8% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 3.2% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.1% | 3.5% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 3.1% | 5.1% |
| ש״ס | 0.8% | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.6% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.2% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 21.2% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 74.7% | 67.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 73.2% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 732 | 62,920 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 16.8% | 67.7% | 0.0% | 13.4% | 68.4% | 974 | קדימה 39.0% |
| 2009 | 28.9%▲12.0 | 67.0%▼0.7 | 0.9%▲0.9 | 0.8%▼12.7 | 70.1% | 1,032 | קדימה 42.5% |
| 2013 | 27.9%▼1.0 | 66.0%▼1.0 | 0.7%▼0.2 | 3.5%▲2.7 | 72.7% | 1,112 | יש עתיד 25.3% |
| 2015 | 24.6%▼3.3 | 64.4%▼1.6 | 0.3%▼0.5 | 10.5%▲7.0 | 74.2% | 1,125 | המחנה הציוני 42.0% |
| אפר׳ 2019 | 28.4%▲3.7 | 66.4%▲2.0 | 0.3%±0.0 | 4.9%▼5.6 | 74.4% | 1,128 | כחול לבן 50.7% |
| ספט׳ 2019 | 24.8%▼3.6 | 68.8%▲2.4 | 0.4%▲0.1 | 5.8%▲0.9 | 71.0% | 1,084 | כחול לבן 51.5% |
| 2020 | 27.1%▲2.3 | 71.7%▲2.9 | 0.8%▲0.4 | – | 72.5% | 1,115 | כחול לבן 56.6% |
| 2021 | 27.6%▲0.5 | 69.9%▼1.9 | 0.4%▼0.4 | – | 68.1% | 1,361 | יש עתיד 25.4% |
| 2022 | 26.1%▼1.6 | 70.9%▲1.0 | 0.3%▼0.1 | 0.0% | 69.0% | 687 | יש עתיד 36.5% |
| 2026 | 21.2%▼4.9 | 74.7%▲3.8 | 0.0%▼0.3 | 3.7%▲3.7 | 73.2% | 732 | ישר! 32.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 313 | חילוני | 2,480 | 732 | 21.2% | 74.7% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.