סביוני הכפר

שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,700 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 80.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 15.3%2009: מחנה נתניהו 25.0%2013: מחנה נתניהו 21.5%2015: מחנה נתניהו 20.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 20.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 18.8%2020: מחנה נתניהו 19.4%2021: מחנה נתניהו 17.8%2022: מחנה נתניהו 17.6%2026: מחנה נתניהו 15.8%2006: המחנה שמולו 70.2%2009: המחנה שמולו 71.4%2013: המחנה שמולו 75.1%2015: המחנה שמולו 71.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 75.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 76.6%2020: המחנה שמולו 79.7%2021: המחנה שמולו 80.3%2022: המחנה שמולו 79.5%2026: המחנה שמולו 80.9%2006: מפלגות ערביות 0.1%2009: מפלגות ערביות 0.1%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.5%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.8%2026: מפלגות ערביות 0.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהסביוני הכפרכפר סבאישראל
ישר!34.7%30.0%16.1%
הדמוקרטים21.5%13.1%6.4%
ביחד20.2%17.3%9.3%
הליכוד9.6%18.5%20.5%
ישראל ביתנו4.6%6.8%5.9%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.4%3.2%2.7%
הציונות הדתית וזהות2.3%3.1%5.1%
עוצמה יהודית1.7%3.5%5.7%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.2%1.6%1.7%
ש״ס0.6%2.0%5.3%
יהדות התורה0.4%0.2%5.5%
הרשימה המשותפת0.3%0.2%8.8%
רע״ם0.3%0.2%5.9%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.2%0.3%0.8%
גוש ביבי15.8%29.0%44.0%
גוש השינוי80.9%67.1%37.8%
המפלגות הערביות0.6%0.4%14.7%
לא התחייבו לגוש2.4%3.3%2.8%
אחוז הצבעה79.3%74.8%78.0%
קולות כשרים1,64162,9205,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200615.3%70.2%0.1%13.6%79.4%1,468קדימה 38.8%
200925.0%▲9.771.4%▲1.20.1%±0.01.0%▼12.677.5%1,469קדימה 43.8%
201321.5%▼3.575.1%▲3.70.2%▲0.11.7%▲0.781.9%2,561יש עתיד 33.5%
201520.0%▼1.571.8%▼3.40.2%±0.07.7%▲6.180.5%1,707המחנה הציוני 45.8%
אפר׳ 201920.6%▲0.675.9%▲4.10.1%▼0.13.2%▼4.679.9%1,608כחול לבן 59.6%
ספט׳ 201918.8%▼1.976.6%▲0.70.3%▲0.14.2%▲1.077.1%1,540כחול לבן 57.8%
202019.4%▲0.679.7%▲3.10.5%▲0.3–77.0%1,540כחול לבן 63.4%
202117.8%▼1.680.3%▲0.60.2%▼0.3–76.1%1,525יש עתיד 33.3%
202217.6%▼0.179.5%▼0.70.8%▲0.60.0%75.2%1,520יש עתיד 46.8%
202615.8%▼1.880.9%▲1.40.6%▼0.22.4%▲2.479.3%1,641ישר! 34.7%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
221חילוני2,7001,64115.8%80.9%0.6%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.