אלי כהן
שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,550 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 67.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלי כהן | כפר סבא | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 29.2% | 30.0% | 16.1% |
| ביחד | 17.9% | 17.3% | 9.3% |
| הליכוד | 15.8% | 18.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 12.0% | 13.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 8.0% | 6.8% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.4% | 3.1% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 3.8% | 3.5% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 1.6% | 1.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 3.2% | 2.7% |
| ש״ס | 1.4% | 2.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.2% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 29.7% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 67.1% | 67.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.5% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,019 | 62,920 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 38.9% | 49.3% | 0.2% | 10.7% | 66.5% | 1,577 | קדימה 30.3% |
| 2009 | 51.0%▲12.1 | 46.3%▼3.0 | 0.2%±0.0 | 1.0%▼9.6 | 67.3% | 1,739 | קדימה 31.1% |
| 2013 | 47.6%▼3.4 | 47.7%▲1.4 | 0.2%±0.0 | 3.1%▲2.1 | 69.0% | 1,886 | הליכוד ביתנו 24.7% |
| 2015 | 47.3%▼0.3 | 44.1%▼3.5 | 0.0%▼0.2 | 8.4%▲5.2 | 73.6% | 2,080 | המחנה הציוני 26.7% |
| אפר׳ 2019 | 51.4%▲4.1 | 43.5%▼0.7 | 0.1%▲0.1 | 4.6%▼3.8 | 70.9% | 1,841 | כחול לבן 35.0% |
| ספט׳ 2019 | 45.9%▼5.5 | 46.4%▲2.9 | 0.2%▲0.1 | 7.4%▲2.9 | 69.3% | 1,803 | כחול לבן 34.1% |
| 2020 | 48.4%▲2.5 | 51.0%▲4.6 | 0.2%▲0.1 | – | 69.9% | 1,823 | כחול לבן 38.4% |
| 2021 | 32.8%▼15.6 | 65.5%▲14.5 | 0.0%▼0.2 | – | 73.2% | 942 | יש עתיד 25.9% |
| 2022 | 34.0%▲1.2 | 63.1%▼2.4 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 71.3% | 909 | יש עתיד 33.8% |
| 2026 | 29.7%▼4.3 | 67.1%▲4.0 | 0.1%▼0.2 | 2.8%▲2.8 | 76.5% | 1,019 | ישר! 29.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 426 | חילוני | 3,550 | 1,019 | 29.7% | 67.1% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.