גן חיים
סמל למ״ס 239 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 720 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גן חיים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 49.9% | 16.1% | 99100100 | 8 מתוך 1,1926 מתוך 1,0382 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 21.9% | 6.4% | 797781 | 248 מתוך 1,192244 מתוך 1,03846 מתוך 233 |
| ביחד | 14.6% | 9.3% | 676243 | 388 מתוך 1,192387 מתוך 1,038132 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.5% | 5.9% | 484333 | 609 מתוך 1,192578 מתוך 1,038151 מתוך 233 |
| הליכוד | 3.2% | 20.5% | 19911 | 964 מתוך 1,192935 מתוך 1,038207 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.7% | 514446 | 560 מתוך 1,192558 מתוך 1,038122 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.4% | 5.1% | 231218 | 902 מתוך 1,192893 מתוך 1,038189 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362735 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038144 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 231316 | 891 מתוך 1,192877 מתוך 1,038187 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 6.7% | 44.0% | 18812 | 977 מתוך 1,192951 מתוך 1,038204 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 89.8% | 37.8% | 929191 | 90 מתוך 1,19290 מתוך 1,03822 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627172 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.8% | 504346 | 564 מתוך 1,192561 מתוך 1,038122 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.5% | 78.0% | 606238 | 465 מתוך 1,192389 מתוך 1,038141 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 433 | 5,690,682 | 384321 | 731 מתוך 1,192593 מתוך 1,038184 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.8% | 81.1% | 0.0% | 12.5% | 76.5% | 360 | קדימה 35.6% |
| 2009 | 13.6%▲7.7 | 81.1%±0.0 | 1.5%▲1.5 | 1.3%▼11.2 | 79.6% | 391 | קדימה 41.4% |
| 2013 | 10.7%▼2.8 | 84.3%▲3.3 | 0.2%▼1.3 | 4.0%▲2.7 | 81.6% | 428 | יש עתיד 29.0% |
| 2015 | 12.8%▲2.0 | 78.6%▼5.8 | 0.2%±0.0 | 8.0%▲4.0 | 84.8% | 439 | המחנה הציוני 46.5% |
| אפר׳ 2019 | 15.0%▲2.3 | 83.1%▲4.6 | 0.2%±0.0 | 1.6%▼6.4 | 81.8% | 439 | כחול לבן 64.2% |
| ספט׳ 2019 | 11.1%▼3.9 | 82.4%▼0.7 | 0.7%▲0.5 | 5.5%▲3.9 | 79.9% | 433 | כחול לבן 60.7% |
| 2020 | 11.4%▲0.3 | 87.9%▲5.5 | 0.7%±0.0 | – | 79.2% | 422 | כחול לבן 70.9% |
| 2021 | 8.4%▼2.9 | 89.7%▲1.8 | 0.2%▼0.5 | – | 80.3% | 427 | יש עתיד 32.8% |
| 2022 | 10.2%▲1.8 | 88.6%▼1.1 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 79.6% | 430 | יש עתיד 46.7% |
| 2026 | 6.7%▼3.5 | 89.8%▲1.2 | 0.5%▲0.2 | 3.0%▲3.0 | 79.5% | 433 | ישר! 49.9% |
מפקד 2022
| גן חיים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 720 | 9,601,720 | 333720 | 764 מתוך 1,162638 מתוך 1,027184 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,747 | – | 182018 | 954 מתוך 1,162821 מתוך 1,027189 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888782 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02732 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 13.8% | 12.4% | 696660 | 353 מתוך 1,151346 מתוך 1,01693 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.0% | 25.8% | 605544 | 462 מתוך 1,159460 מתוך 1,027127 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.5% | 25.3% | 505053 | 500 מתוך 1,012492 מתוך 1,003104 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 151,200 | 104,300 | 807859 | 230 מתוך 1,160228 מתוך 1,02794 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.0% | 69.8% | 386 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה ורבורג 1.4 ק״מ · צופית 1.5 ק״מ · כפר סבא 1.7 ק״מ · כפר מל"ל 3.2 ק״מ · בצרה 3.3 ק״מ