בצרה
סמל למ״ס 389 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית חוף השרון · אוכלוסייה 1,030 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 88.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בצרה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 44.9% | 16.1% | 979695 | 41 מתוך 1,19238 מתוך 1,03813 מתוך 233 |
| ביחד | 20.3% | 9.3% | 939286 | 79 מתוך 1,19279 מתוך 1,03833 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 19.4% | 6.4% | 737068 | 317 מתוך 1,192311 מתוך 1,03876 מתוך 233 |
| הליכוד | 5.8% | 20.5% | 302222 | 823 מתוך 1,192797 מתוך 1,038180 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.5% | 5.9% | 484333 | 609 מתוך 1,192578 מתוך 1,038151 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 5.1% | 271725 | 849 מתוך 1,192840 מתוך 1,038172 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 2.7% | 22129 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038211 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 231316 | 891 מתוך 1,192877 מתוך 1,038187 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534847 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038112 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19812 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.1% | 0.8% | 939595 | 72 מתוך 1,19252 מתוך 1,03810 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 9.3% | 44.0% | 231418 | 910 מתוך 1,192887 מתוך 1,038190 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 88.1% | 37.8% | 898886 | 126 מתוך 1,192126 מתוך 1,03834 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 1.2% | 2.8% | 21128 | 926 מתוך 1,192906 מתוך 1,038213 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.4% | 78.0% | 777861 | 263 מתוך 1,192210 מתוך 1,03887 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 655 | 5,690,682 | 636956 | 446 מתוך 1,192318 מתוך 1,038103 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.3% | 72.1% | 0.7% | 11.5% | 75.4% | 426 | קדימה 39.4% |
| 2009 | 19.1%▲8.8 | 74.1%▲2.1 | 1.0%▲0.3 | 0.8%▼10.7 | 76.7% | 491 | קדימה 46.2% |
| 2013 | 16.7%▼2.4 | 78.0%▲3.9 | 0.7%▼0.3 | 2.5%▲1.7 | 79.5% | 550 | יש עתיד 37.5% |
| 2015 | 14.8%▼1.9 | 79.9%▲1.9 | 0.0%▼0.7 | 5.2%▲2.7 | 80.5% | 553 | המחנה הציוני 54.4% |
| אפר׳ 2019 | 13.6%▼1.2 | 81.2%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 3.8%▼1.5 | 75.0% | 581 | כחול לבן 65.7% |
| ספט׳ 2019 | 13.5%▼0.1 | 76.5%▼4.7 | 0.2%▲0.2 | 9.8%▲6.0 | 77.2% | 600 | כחול לבן 60.7% |
| 2020 | 16.5%▲3.0 | 83.2%▲6.7 | 0.3%▲0.2 | – | 74.5% | 571 | כחול לבן 71.5% |
| 2021 | 13.1%▼3.3 | 84.6%▲1.4 | 0.0%▼0.3 | – | 73.9% | 578 | יש עתיד 32.4% |
| 2022 | 13.3%▲0.1 | 83.9%▼0.7 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 74.3% | 603 | יש עתיד 50.9% |
| 2026 | 9.3%▼4.0 | 88.1%▲4.2 | 0.3%±0.0 | 1.2%▲1.2 | 81.4% | 655 | ישר! 44.9% |
מפקד 2022
| בצרה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,030 | 9,601,720 | 566243 | 506 מתוך 1,162386 מתוך 1,027130 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,684 | – | 151714 | 988 מתוך 1,162854 מתוך 1,027197 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767465 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 12.9% | 12.4% | 656154 | 405 מתוך 1,151397 מתוך 1,016107 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.7% | 25.8% | 817977 | 215 מתוך 1,159214 מתוך 1,02753 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 37.1% | 25.3% | 919196 | 91 מתוך 1,01291 מתוך 1,00310 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 143,000 | 104,300 | 747151 | 298 מתוך 1,160296 מתוך 1,027111 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 89.9% | 69.8% | 133 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בני ציון 1.1 ק״מ · חרוצים 2.1 ק״מ · שדה ורבורג 2.4 ק״מ · רעננה 3.1 ק״מ · גן חיים 3.3 ק״מ