כפר סבא הצעירה
שכונה בכפר סבא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 1,520 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 55.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר סבא הצעירה | כפר סבא | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.2% | 18.5% | 20.5% |
| ישר! | 25.1% | 30.0% | 16.1% |
| ביחד | 14.5% | 17.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.6% | 13.1% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 5.2% | 3.5% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 3.2% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 4.0% | 6.8% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 3.1% | 5.1% |
| ש״ס | 2.7% | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.6% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.2% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 39.7% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 55.2% | 67.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.1% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,769 | 62,920 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 26.6% | 59.8% | 0.2% | 12.8% | 70.0% | 1,124 | קדימה 36.1% |
| 2009 | 36.1%▲9.5 | 59.5%▼0.3 | 0.4%▲0.3 | 1.1%▼11.7 | 69.9% | 1,164 | קדימה 39.3% |
| 2013 | 32.8%▼3.3 | 61.3%▲1.8 | 0.1%▼0.4 | 4.4%▲3.3 | 76.5% | 1,258 | יש עתיד 22.2% |
| 2015 | 43.8%▲11.0 | 48.4%▼12.8 | 0.1%±0.0 | 7.5%▲3.2 | 74.5% | 1,701 | המחנה הציוני 33.4% |
| אפר׳ 2019 | 46.5%▲2.7 | 49.2%▲0.7 | 0.1%±0.0 | 4.2%▼3.4 | 73.8% | 1,730 | כחול לבן 39.2% |
| ספט׳ 2019 | 44.7%▼1.8 | 53.2%▲4.0 | 0.1%▲0.1 | 2.0%▼2.2 | 71.4% | 1,677 | כחול לבן 39.2% |
| 2020 | 47.4%▲2.8 | 51.8%▼1.4 | 0.4%▲0.3 | – | 72.4% | 1,693 | כחול לבן 41.0% |
| 2021 | 43.6%▼3.8 | 55.2%▲3.4 | 0.2%▼0.2 | – | 71.0% | 1,675 | הליכוד 26.3% |
| 2022 | 45.0%▲1.4 | 53.3%▼1.9 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 72.0% | 1,717 | יש עתיד 28.6% |
| 2026 | 39.7%▼5.3 | 55.2%▲1.9 | 0.2%±0.0 | 4.4%▲4.4 | 76.1% | 1,769 | הליכוד 26.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 427 | חילוני | 1,520 | 1,769 | 39.7% | 55.2% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.