העובד הציוני
שכונה בהוד השרון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,170 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 75.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | העובד הציוני | הוד השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 35.0% | 34.2% | 16.1% |
| ביחד | 20.5% | 20.2% | 9.3% |
| הליכוד | 13.6% | 14.9% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 13.1% | 14.0% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.5% | 5.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.1% | 2.8% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.8% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.3% | 1.7% |
| ש״ס | 0.8% | 1.2% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 21.3% | 22.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 75.1% | 74.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.9% | 79.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,992 | 41,771 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.9% | 64.0% | 0.1% | 16.0% | 71.8% | 1,669 | קדימה 36.5% |
| 2009 | 31.6%▲12.7 | 64.5%▲0.5 | 0.2%▲0.1 | 1.5%▼14.5 | 74.4% | 1,996 | קדימה 43.2% |
| 2013 | 25.9%▼5.7 | 69.8%▲5.3 | 0.2%±0.0 | 2.0%▲0.5 | 78.1% | 2,214 | יש עתיד 31.3% |
| 2015 | 27.3%▲1.4 | 61.6%▼8.2 | 0.1%▼0.1 | 10.7%▲8.8 | 79.8% | 1,740 | המחנה הציוני 38.9% |
| אפר׳ 2019 | 31.2%▲3.9 | 62.7%▲1.1 | 0.1%±0.0 | 5.8%▼5.0 | 78.3% | 1,610 | כחול לבן 50.2% |
| ספט׳ 2019 | 27.1%▼4.1 | 67.6%▲5.0 | 0.2%▲0.1 | 4.7%▼1.0 | 77.1% | 1,601 | כחול לבן 52.3% |
| 2020 | 30.1%▲3.0 | 69.3%▲1.7 | 0.3%±0.0 | – | 77.4% | 1,753 | כחול לבן 56.2% |
| 2021 | 25.4%▼4.7 | 72.5%▲3.2 | 0.3%±0.0 | – | 76.9% | 1,730 | יש עתיד 30.9% |
| 2022 | 27.5%▲2.1 | 69.9%▼2.5 | 0.2%▼0.1 | 0.0% | 76.8% | 1,720 | יש עתיד 39.8% |
| 2026 | 21.3%▼6.2 | 75.1%▲5.2 | 0.4%▲0.1 | 3.0%▲3.0 | 78.9% | 1,992 | ישר! 35.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | חילוני | 4,170 | 1,992 | 21.3% | 75.1% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.