הדר
שכונה בהוד השרון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 6,420 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 70.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הדר | הוד השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 33.3% | 34.2% | 16.1% |
| ביחד | 17.9% | 20.2% | 9.3% |
| הליכוד | 16.6% | 14.9% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 12.8% | 14.0% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.7% | 5.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.9% | 2.8% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 2.8% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.3% | 1.7% |
| ש״ס | 0.9% | 1.2% | 5.3% |
| רע״ם | 0.2% | 0.1% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 25.1% | 22.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 70.7% | 74.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.2% | 79.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,514 | 41,771 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.8% | 60.7% | 0.1% | 14.9% | 66.3% | 3,119 | קדימה 36.9% |
| 2009 | 36.1%▲13.3 | 59.4%▼1.4 | 0.2%▲0.1 | 1.2%▼13.7 | 69.1% | 3,379 | קדימה 40.2% |
| 2013 | 30.2%▼5.9 | 64.7%▲5.3 | 0.3%▲0.1 | 2.6%▲1.4 | 71.7% | 3,737 | יש עתיד 26.6% |
| 2015 | 28.7%▼1.5 | 60.6%▼4.1 | 0.1%▼0.2 | 10.3%▲7.6 | 73.6% | 3,950 | המחנה הציוני 38.8% |
| אפר׳ 2019 | 32.2%▲3.5 | 61.8%▲1.2 | 0.1%±0.0 | 5.5%▼4.7 | 73.6% | 3,134 | כחול לבן 49.3% |
| ספט׳ 2019 | 29.6%▼2.6 | 65.4%▲3.6 | 0.2%▲0.1 | 4.6%▼0.9 | 71.8% | 3,057 | כחול לבן 49.4% |
| 2020 | 32.0%▲2.4 | 67.5%▲2.1 | 0.2%±0.0 | – | 72.0% | 3,086 | כחול לבן 54.1% |
| 2021 | 28.2%▼3.7 | 69.5%▲2.1 | 0.0%▼0.1 | – | 70.5% | 3,041 | יש עתיד 28.4% |
| 2022 | 30.0%▲1.7 | 67.6%▼1.9 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 70.9% | 3,103 | יש עתיד 37.1% |
| 2026 | 25.1%▼4.9 | 70.7%▲3.1 | 0.3%±0.0 | 3.6%▲3.6 | 75.2% | 3,514 | ישר! 33.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | חילוני | 6,420 | 3,514 | 25.1% | 70.7% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.