מזרחי
שכונה בהוד השרון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 60.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מזרחי | הוד השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.6% | 34.2% | 16.1% |
| הליכוד | 22.9% | 14.9% | 20.5% |
| ביחד | 16.7% | 20.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.9% | 14.0% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 4.6% | 2.8% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.8% | 5.9% |
| ש״ס | 3.5% | 1.2% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.8% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.8% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.3% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 35.4% | 22.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 60.7% | 74.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.5% | 79.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,783 | 41,771 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.4% | 54.3% | 0.2% | 12.7% | 68.4% | 3,210 | קדימה 32.2% |
| 2009 | 45.4%▲14.0 | 50.8%▼3.5 | 0.5%▲0.3 | 1.1%▼11.6 | 70.1% | 3,410 | קדימה 34.8% |
| 2013 | 38.8%▼6.6 | 54.4%▲3.6 | 0.4%▼0.1 | 4.4%▲3.3 | 73.2% | 3,867 | יש עתיד 23.9% |
| 2015 | 39.7%▲0.8 | 48.5%▼5.9 | 0.2%▼0.2 | 11.3%▲6.9 | 76.3% | 4,583 | המחנה הציוני 30.6% |
| אפר׳ 2019 | 43.0%▲3.4 | 52.0%▲3.5 | 0.3%±0.0 | 4.5%▼6.8 | 75.5% | 4,962 | כחול לבן 41.7% |
| ספט׳ 2019 | 40.2%▼2.8 | 55.5%▲3.6 | 0.2%±0.0 | 3.6%▼0.9 | 75.0% | 4,933 | כחול לבן 41.4% |
| 2020 | 43.6%▲3.4 | 55.9%▲0.4 | 0.4%▲0.2 | – | 74.2% | 4,904 | כחול לבן 45.0% |
| 2021 | 38.8%▼4.8 | 59.5%▲3.6 | 0.2%▼0.2 | – | 73.3% | 4,434 | הליכוד 26.0% |
| 2022 | 40.7%▲1.9 | 57.2%▼2.4 | 0.4%▲0.2 | 0.0% | 74.1% | 4,573 | יש עתיד 30.7% |
| 2026 | 35.4%▼5.3 | 60.7%▲3.5 | 0.4%▼0.1 | 3.2%▲3.2 | 79.5% | 4,783 | ישר! 27.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44 | חילוני | 3,750 | 4,783 | 35.4% | 60.7% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.