נוה נאמן
שכונה בהוד השרון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,460 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 60.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 13.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה נאמן | הוד השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 25.8% | 34.2% | 16.1% |
| הליכוד | 24.6% | 14.9% | 20.5% |
| ביחד | 14.1% | 20.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.0% | 14.0% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 10.0% | 5.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.9% | 2.8% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.8% | 2.7% |
| ש״ס | 2.5% | 1.2% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.3% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 35.1% | 22.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 60.9% | 74.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.9% | 79.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,794 | 41,771 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 39.3% | 46.1% | 0.5% | 13.4% | 65.2% | 1,014 | קדימה 25.0% |
| 2009 | 51.9%▲12.7 | 43.4%▼2.7 | 0.8%▲0.3 | 0.7%▼12.8 | 66.9% | 1,065 | הליכוד 33.5% |
| 2013 | 41.1%▼10.9 | 50.9%▲7.6 | 0.2%▼0.6 | 4.9%▲4.2 | 70.7% | 1,164 | הליכוד ביתנו 25.0% |
| 2015 | 44.6%▲3.5 | 44.4%▼6.5 | 0.2%±0.0 | 10.8%▲5.9 | 72.9% | 1,186 | הליכוד 29.3% |
| אפר׳ 2019 | 48.4%▲3.8 | 45.2%▲0.7 | 0.1%▼0.1 | 5.8%▼5.0 | 72.2% | 1,200 | הליכוד 37.1% |
| ספט׳ 2019 | 47.5%▼1.0 | 49.0%▲3.8 | 0.0%▼0.1 | 3.3%▼2.6 | 71.3% | 1,197 | הליכוד 35.2% |
| 2020 | 51.3%▲3.8 | 48.4%▼0.6 | 0.1%▲0.1 | – | 71.2% | 1,205 | הליכוד 40.2% |
| 2021 | 46.8%▼4.5 | 51.3%▲2.9 | 0.1%±0.0 | – | 70.2% | 1,199 | הליכוד 33.5% |
| 2022 | 50.1%▲3.3 | 47.3%▼4.0 | 0.5%▲0.4 | 0.0% | 72.2% | 1,243 | הליכוד 34.4% |
| 2026 | 35.1%▼15.1 | 60.9%▲13.6 | 0.6%▲0.1 | 2.8%▲2.8 | 76.9% | 1,794 | ישר! 25.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | חילוני | 2,460 | 1,794 | 35.1% | 60.9% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.