הרצליה ב
שכונה בהרצלייה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,280 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 65.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הרצליה ב | הרצלייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 31.6% | 34.3% | 16.1% |
| הליכוד | 23.2% | 17.9% | 20.5% |
| ביחד | 14.1% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 10.6% | 12.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 8.7% | 6.1% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.5% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 2.4% | 2.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 2.9% | 2.7% |
| ש״ס | 1.7% | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.5% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.5% | 27.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 65.0% | 69.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 50.9% | 71.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,194 | 68,906 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.6% | 64.4% | 0.2% | 10.0% | 62.2% | 1,725 | קדימה 45.4% |
| 2009 | 39.5%▲15.9 | 57.2%▼7.2 | 0.3%▲0.2 | 0.9%▼9.2 | 58.3% | 1,490 | קדימה 37.4% |
| 2013 | 36.8%▼2.7 | 57.6%▲0.4 | 0.4%▲0.1 | 2.9%▲2.0 | 57.7% | 1,523 | הליכוד ביתנו 28.6% |
| 2015 | 39.3%▲2.5 | 55.1%▼2.5 | 0.5%▲0.1 | 4.9%▲2.1 | 55.5% | 1,598 | המחנה הציוני 35.9% |
| אפר׳ 2019 | 39.4%▲0.1 | 57.0%▲1.9 | 0.2%▼0.3 | 3.1%▼1.8 | 51.3% | 2,486 | כחול לבן 47.6% |
| ספט׳ 2019 | 35.3%▼4.1 | 55.8%▼1.2 | 0.2%▲0.1 | 8.1%▲5.1 | 47.3% | 2,430 | כחול לבן 45.7% |
| 2020 | 38.2%▲2.9 | 60.9%▲5.0 | 0.5%▲0.3 | – | 47.9% | 2,600 | כחול לבן 49.0% |
| 2021 | 36.8%▼1.5 | 61.6%▲0.7 | 0.4%▼0.1 | – | 42.7% | 2,231 | הליכוד 25.7% |
| 2022 | 34.5%▼2.2 | 63.4%▲1.8 | 0.6%▲0.2 | 0.0% | 41.8% | 2,335 | יש עתיד 36.3% |
| 2026 | 31.5%▼3.0 | 65.0%▲1.6 | 0.6%±0.0 | 2.4%▲2.4 | 50.9% | 3,194 | ישר! 31.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 325 | חילוני | 3,280 | 3,194 | 31.5% | 65.0% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.