יד התשעה
שכונה בהרצלייה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,390 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 50.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יד התשעה | הרצלייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 31.9% | 17.9% | 20.5% |
| ישר! | 19.2% | 34.3% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 10.1% | 6.1% | 5.9% |
| ביחד | 10.0% | 16.9% | 9.3% |
| ש״ס | 7.2% | 2.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 6.5% | 2.9% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 5.8% | 12.1% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 2.9% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 2.5% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.8% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 50.2% | 27.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 45.2% | 69.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 65.4% | 71.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,418 | 68,906 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 48.7% | 37.7% | 0.3% | 11.0% | 54.8% | 2,287 | קדימה 23.1% |
| 2009 | 63.8%▲15.2 | 32.8%▼4.9 | 0.2%▼0.1 | 0.5%▼10.5 | 55.2% | 2,298 | הליכוד 27.1% |
| 2013 | 55.1%▼8.7 | 37.0%▲4.2 | 0.2%±0.0 | 3.7%▲3.2 | 57.7% | 2,353 | הליכוד ביתנו 32.0% |
| 2015 | 58.9%▲3.8 | 26.7%▼10.3 | 0.2%▲0.1 | 13.8%▲10.1 | 63.9% | 2,544 | הליכוד 34.0% |
| אפר׳ 2019 | 61.3%▲2.4 | 32.1%▲5.5 | 0.2%▼0.1 | 5.5%▼8.3 | 61.8% | 2,417 | הליכוד 37.6% |
| ספט׳ 2019 | 53.6%▼7.7 | 34.6%▲2.5 | 0.2%±0.0 | 11.0%▲5.4 | 60.6% | 2,355 | הליכוד 37.5% |
| 2020 | 56.2%▲2.6 | 42.7%▲8.1 | 0.3%▲0.1 | – | 61.2% | 2,354 | הליכוד 41.6% |
| 2021 | 52.4%▼3.8 | 45.4%▲2.7 | 0.2%▼0.1 | – | 58.2% | 2,200 | הליכוד 34.9% |
| 2022 | 56.8%▲4.4 | 40.6%▼4.8 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 60.1% | 2,219 | הליכוד 34.6% |
| 2026 | 50.2%▼6.6 | 45.2%▲4.6 | 0.3%▲0.1 | 3.6%▲3.6 | 65.4% | 2,418 | הליכוד 31.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 111 | חילוני | 3,390 | 2,418 | 50.2% | 45.2% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.