ויצמן
שכונה בהרצלייה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,180 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 73.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ויצמן | הרצלייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 35.1% | 34.3% | 16.1% |
| ביחד | 20.1% | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 15.6% | 17.9% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 10.8% | 12.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 7.1% | 6.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.9% | 2.7% |
| ש״ס | 2.1% | 2.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 2.0% | 2.9% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.5% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 2.5% | 5.1% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 23.4% | 27.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 73.1% | 69.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.0% | 71.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,225 | 68,906 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 28.5% | 55.7% | 0.1% | 14.7% | 59.5% | 2,276 | קדימה 30.1% |
| 2009 | 41.5%▲13.1 | 54.6%▼1.2 | 0.4%▲0.3 | 1.1%▼13.7 | 59.8% | 2,537 | קדימה 36.0% |
| 2013 | 34.5%▼7.0 | 60.0%▲5.5 | 0.4%±0.0 | 2.8%▲1.8 | 62.9% | 2,680 | יש עתיד 24.0% |
| 2015 | 34.4%▼0.1 | 53.4%▼6.7 | 0.1%▼0.3 | 12.0%▲9.1 | 67.0% | 2,889 | המחנה הציוני 31.4% |
| אפר׳ 2019 | 34.2%▼0.1 | 59.9%▲6.5 | 0.1%±0.0 | 5.3%▼6.7 | 68.5% | 3,590 | כחול לבן 48.3% |
| ספט׳ 2019 | 29.1%▼5.1 | 63.9%▲4.0 | 0.3%▲0.3 | 6.4%▲1.1 | 67.4% | 3,739 | כחול לבן 50.3% |
| 2020 | 32.4%▲3.3 | 66.8%▲2.9 | 0.5%▲0.1 | – | 68.2% | 3,711 | כחול לבן 53.5% |
| 2021 | 28.5%▼3.9 | 69.4%▲2.6 | 0.2%▼0.3 | – | 68.8% | 4,064 | יש עתיד 28.5% |
| 2022 | 25.8%▼2.7 | 72.0%▲2.6 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 72.6% | 6,068 | יש עתיד 40.7% |
| 2026 | 23.4%▼2.4 | 73.1%▲1.1 | 0.3%▲0.1 | 3.0%▲3.0 | 76.0% | 5,225 | ישר! 35.1% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 234 | חילוני | 3,530 | 1,831 | 21.6% | 74.9% | 0.4% |
| 235 | חילוני | 3,650 | 3,394 | 24.3% | 72.1% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.