נוה אמירים
שכונה בהרצלייה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 54.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה אמירים | הרצלייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 27.6% | 17.9% | 20.5% |
| ישר! | 24.8% | 34.3% | 16.1% |
| ביחד | 13.6% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 12.2% | 12.1% | 6.4% |
| ש״ס | 5.8% | 2.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 4.4% | 2.9% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 3.6% | 6.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.9% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 2.5% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.7% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 42.0% | 27.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 54.3% | 69.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.0% | 71.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,151 | 68,906 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.2% | 44.2% | 0.0% | 15.1% | 66.1% | 815 | קדימה 22.8% |
| 2009 | 51.7%▲11.5 | 44.9%▲0.7 | 0.4%▲0.4 | 0.5%▼14.6 | 66.1% | 833 | קדימה 28.0% |
| 2013 | 42.7%▼9.1 | 50.2%▲5.3 | 0.1%▼0.3 | 4.4%▲3.9 | 69.8% | 1,043 | הליכוד ביתנו 23.4% |
| 2015 | 42.1%▼0.6 | 42.2%▼8.0 | 0.2%▲0.1 | 15.0%▲10.6 | 74.1% | 1,108 | הליכוד 26.6% |
| אפר׳ 2019 | 48.1%▲6.0 | 46.3%▲4.1 | 0.4%▲0.2 | 5.1%▼9.9 | 71.7% | 1,073 | כחול לבן 34.9% |
| ספט׳ 2019 | 47.1%▼1.0 | 49.5%▲3.2 | 0.4%±0.0 | 2.9%▼2.2 | 72.3% | 1,093 | כחול לבן 36.0% |
| 2020 | 48.6%▲1.4 | 50.5%▲1.0 | 0.6%▲0.2 | – | 71.3% | 1,079 | כחול לבן 40.8% |
| 2021 | 46.3%▼2.2 | 52.3%▲1.7 | 0.4%▼0.2 | – | 71.0% | 1,066 | הליכוד 28.6% |
| 2022 | 48.8%▲2.4 | 49.9%▼2.3 | 0.3%▼0.1 | 0.0% | 72.0% | 1,070 | הליכוד 30.7% |
| 2026 | 42.0%▼6.8 | 54.3%▲4.4 | 0.5%▲0.2 | 3.0%▲3.0 | 75.0% | 1,151 | הליכוד 27.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 123 | חילוני | 4,080 | 1,151 | 42.0% | 54.3% | 0.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.