נוה עמל
שכונה בהרצלייה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 50.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה עמל | הרצלייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.6% | 17.9% | 20.5% |
| ישר! | 21.3% | 34.3% | 16.1% |
| ביחד | 11.1% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 9.1% | 12.1% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 7.0% | 2.9% | 5.7% |
| ש״ס | 5.7% | 2.0% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 6.1% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.9% | 2.5% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.9% | 2.7% |
| יהדות התורה | 1.6% | 0.3% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.5% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 50.2% | 27.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 46.0% | 69.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.3% | 71.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,610 | 68,906 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 45.9% | 40.6% | 0.1% | 12.5% | 64.8% | 4,299 | קדימה 23.8% |
| 2009 | 59.8%▲13.8 | 36.8%▼3.9 | 0.2%▲0.1 | 0.9%▼11.6 | 64.7% | 4,359 | הליכוד 28.9% |
| 2013 | 51.7%▼8.1 | 39.9%▲3.2 | 0.3%▲0.1 | 6.0%▲5.1 | 69.9% | 4,875 | הליכוד ביתנו 25.9% |
| 2015 | 52.7%▲1.0 | 34.5%▼5.5 | 0.2%▼0.1 | 12.5%▲6.5 | 74.4% | 5,231 | הליכוד 30.9% |
| אפר׳ 2019 | 55.6%▲2.9 | 38.8%▲4.4 | 0.2%±0.0 | 5.1%▼7.3 | 72.6% | 5,257 | הליכוד 35.7% |
| ספט׳ 2019 | 53.7%▼1.8 | 41.6%▲2.8 | 0.2%±0.0 | 4.2%▼0.9 | 72.4% | 5,276 | הליכוד 34.8% |
| 2020 | 56.0%▲2.3 | 43.4%▲1.8 | 0.3%▲0.2 | – | 71.6% | 5,248 | הליכוד 39.8% |
| 2021 | 52.7%▼3.3 | 45.5%▲2.1 | 0.1%▼0.2 | – | 69.2% | 5,109 | הליכוד 32.0% |
| 2022 | 55.0%▲2.3 | 43.0%▼2.4 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 71.0% | 5,250 | הליכוד 31.8% |
| 2026 | 50.2%▼4.9 | 46.0%▲3.0 | 0.2%▼0.1 | 3.4%▲3.4 | 75.3% | 5,610 | הליכוד 30.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 112 | חילוני | 4,670 | 1,739 | 46.1% | 50.0% | 0.3% |
| 113 | חילוני | 4,170 | 3,871 | 52.0% | 44.3% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.