מזרחית-ג'דיידה
שכונה בג'דיידה-מכר · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 6,390 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 96.7% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.7 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מזרחית-ג'דיידה | ג'דיידה-מכר | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 77.7% | 77.7% | 8.8% |
| רע״ם | 18.9% | 18.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 1.3% | 1.3% | 6.4% |
| הליכוד | 0.3% | 0.3% | 20.5% |
| ישר! | 0.3% | 0.3% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| ביחד | 0.1% | 0.1% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| ש״ס | 0.0% | 0.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.0% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.4% | 0.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.9% | 1.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 96.7% | 96.7% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 0.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.5% | 78.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 12,678 | 12,678 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.9% | 9.8% | 86.1% | 0.2% | 50.5% | 4,850 | רע״ם-תע״ל 32.6% |
| 2009 | 0.8%▼2.1 | 1.5%▼8.3 | 96.8%▲10.7 | 0.1%▼0.1 | 48.4% | 5,047 | בל״ד 39.4% |
| 2013 | 3.3%▲2.5 | 5.0%▲3.5 | 90.3%▼6.6 | 0.6%▲0.5 | 54.2% | 6,324 | רע״ם-תע״ל 33.2% |
| 2015 | 1.1%▼2.3 | 3.0%▼2.0 | 94.9%▲4.6 | 0.2%▼0.3 | 69.2% | 8,608 | הרשימה המשותפת 94.9% |
| אפר׳ 2019 | 2.2%▲1.1 | 7.1%▲4.1 | 85.6%▼9.3 | 1.4%▲1.1 | 44.6% | 6,214 | חד״ש-תע״ל 59.5% |
| ספט׳ 2019 | 1.1%▼1.1 | 2.9%▼4.2 | 94.2%▲8.6 | 0.1%▼1.2 | 63.2% | 8,967 | הרשימה המשותפת 94.2% |
| 2020 | 0.7%▼0.4 | 0.8%▼2.0 | 97.9%▲3.7 | – | 69.5% | 10,015 | הרשימה המשותפת 97.9% |
| 2021 | 2.9%▲2.2 | 4.6%▲3.8 | 91.9%▼6.0 | – | 41.6% | 6,121 | הרשימה המשותפת 66.6% |
| 2022 | 1.2%▼1.8 | 1.8%▼2.9 | 96.0%▲4.1 | 0.0% | 53.5% | 3,754 | חד״ש-תע״ל 42.9% |
| 2026 | 0.4%▼0.8 | 1.9%▲0.1 | 96.7%▲0.7 | 0.1%±0.0 | 78.5% | 12,678 | הרשימה המשותפת 77.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | מסורתי | 6,390 | 12,678 | 0.4% | 1.9% | 96.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.