בית צפאפא
שכונה בירושלים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 19,450 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 94.2% (ארצי 14.7%), עלייה של 4.4 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית צפאפא | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 81.6% | 4.0% | 8.8% |
| רע״ם | 12.6% | 0.6% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 2.5% | 5.3% | 6.4% |
| ישר! | 1.1% | 8.2% | 16.1% |
| הליכוד | 0.4% | 16.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 2.5% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 23.3% | 5.5% |
| ביחד | 0.1% | 4.7% | 9.3% |
| ש״ס | 0.1% | 14.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 0.1% | 6.5% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 1.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.9% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 7.7% | 5.1% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.8% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.9% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 4.0% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 94.2% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 67.9% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,353 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.7% | 9.7% | 87.6% | 0.3% | 35.3% | 290 | בל״ד 50.3% |
| 2009 | 3.8%▲3.1 | 3.4%▼6.2 | 91.3%▲3.7 | 0.4%±0.0 | 28.3% | 264 | בל״ד 43.2% |
| 2013 | 5.5%▲1.7 | 4.5%▲1.1 | 88.5%▼2.8 | 0.3%▼0.1 | 40.1% | 399 | בל״ד 47.6% |
| 2015 | 4.2%▼1.3 | 3.5%▼1.0 | 89.9%▲1.4 | 0.2%▼0.1 | 46.0% | 542 | הרשימה המשותפת 89.9% |
| אפר׳ 2019 | 5.9%▲1.7 | 20.2%▲16.7 | 70.0%▼19.8 | 1.5%▲1.3 | 24.0% | 337 | חד״ש-תע״ל 62.6% |
| ספט׳ 2019 | 3.8%▼2.1 | 7.0%▼13.1 | 88.2%▲18.1 | 0.0%▼1.5 | 34.4% | 498 | הרשימה המשותפת 88.2% |
| 2020 | 2.5%▼1.3 | 3.7%▼3.3 | 93.0%▲4.8 | – | 42.8% | 641 | הרשימה המשותפת 93.0% |
| 2021 | 9.0%▲6.5 | 10.6%▲6.8 | 78.6%▼14.4 | – | 27.0% | 379 | הרשימה המשותפת 66.5% |
| 2022 | 3.7%▼5.2 | 5.3%▼5.2 | 89.9%▲11.3 | 0.0% | 36.4% | 564 | בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 45.7% |
| 2026 | 0.9%▼2.8 | 4.0%▼1.3 | 94.2%▲4.4 | 0.1%▲0.1 | 67.9% | 3,353 | הרשימה המשותפת 81.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2911 | מסורתי | 19,450 | הערכה (אזור 1213) | 72.7% | 20.0% | 2.5% |
| 2912 | מסורתי | 19,450 | 3,353 | 0.9% | 4.0% | 94.2% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.