גבעת חנניה
שכונה בירושלים · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,870 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 55.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.7 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת חנניה | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 24.0% | 5.3% | 6.4% |
| ישר! | 19.7% | 8.2% | 16.1% |
| הליכוד | 13.3% | 16.9% | 20.5% |
| ביחד | 8.3% | 4.7% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.3% | 7.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 5.6% | 6.5% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 4.9% | 4.0% | 8.8% |
| יהדות התורה | 3.8% | 23.3% | 5.5% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 1.8% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 3.3% | 2.5% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 1.9% | 1.7% |
| ש״ס | 2.1% | 14.0% | 5.3% |
| רע״ם | 1.1% | 0.6% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.8% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 34.4% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 55.2% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 6.0% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 56.1% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 797 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.3% | 56.5% | 2.0% | 10.5% | 56.5% | 1,100 | קדימה 23.6% |
| 2009 | 42.2%▲11.9 | 45.3%▼11.2 | 2.6%▲0.6 | 8.6%▼1.8 | 56.0% | 1,102 | הליכוד 27.2% |
| 2013 | 42.0%▼0.2 | 48.7%▲3.5 | 2.0%▼0.6 | 5.2%▼3.5 | 55.7% | 1,106 | הליכוד ביתנו 24.7% |
| 2015 | 41.7%▼0.3 | 49.1%▲0.4 | 2.6%▲0.6 | 6.1%▲1.0 | 57.8% | 1,108 | הליכוד 28.2% |
| אפר׳ 2019 | 40.0%▼1.7 | 50.7%▲1.6 | 1.8%▼0.8 | 6.4%▲0.3 | 53.3% | 1,055 | כחול לבן 32.9% |
| ספט׳ 2019 | 39.9%▼0.1 | 53.3%▲2.6 | 2.7%▲0.9 | 3.2%▼3.2 | 52.5% | 1,058 | כחול לבן 29.0% |
| 2020 | 40.9%▲1.0 | 54.1%▲0.8 | 3.8%▲1.1 | – | 51.7% | 1,040 | כחול לבן 35.9% |
| 2021 | 36.9%▼4.0 | 57.9%▲3.8 | 2.8%▼1.0 | – | 50.7% | 1,133 | הליכוד 19.3% |
| 2022 | 35.8%▼1.1 | 57.9%±0.0 | 4.2%▲1.4 | 0.0% | 49.3% | 755 | יש עתיד 22.5% |
| 2026 | 34.4%▼1.4 | 55.2%▼2.7 | 6.0%▲1.8 | 3.6%▲3.6 | 56.1% | 797 | הדמוקרטים 24.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1336 | מסורתי | 2,870 | 797 | 34.4% | 55.2% | 6.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.