מחנה ישראל
שכונה בירושלים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 2,750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 53.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מחנה ישראל | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 19.8% | 16.9% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 14.0% | 5.3% | 6.4% |
| ישר! | 11.4% | 8.2% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 11.0% | 7.7% | 5.1% |
| ביחד | 8.9% | 4.7% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 7.1% | 6.5% | 5.7% |
| יהדות התורה | 6.9% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 5.7% | 14.0% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 3.4% | 4.0% | 8.8% |
| ישראל ביתנו | 2.9% | 2.5% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 1.9% | 1.7% |
| רע״ם | 0.9% | 0.6% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 0.8% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 2.2% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 53.6% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 37.2% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 4.3% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 43.1% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,382 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 48.8% | 37.5% | 1.2% | 10.9% | 44.0% | 2,590 | העבודה-מימד 16.1% |
| 2009 | 55.5%▲6.7 | 32.7%▼4.7 | 3.1%▲1.9 | 5.7%▼5.2 | 43.7% | 2,259 | הליכוד 26.7% |
| 2013 | 52.0%▼3.5 | 37.4%▲4.6 | 2.3%▼0.9 | 5.4%▼0.3 | 50.5% | 2,969 | הליכוד ביתנו 21.6% |
| 2015 | 54.5%▲2.6 | 36.3%▼1.0 | 1.5%▼0.8 | 7.3%▲1.9 | 52.5% | 3,157 | הליכוד 26.6% |
| אפר׳ 2019 | 52.7%▼1.9 | 37.2%▲0.8 | 1.7%▲0.2 | 8.0%▲0.7 | 48.5% | 3,286 | הליכוד 27.7% |
| ספט׳ 2019 | 56.7%▲4.0 | 37.1%▼0.1 | 2.6%▲0.9 | 3.0%▼5.0 | 44.5% | 3,033 | הליכוד 29.1% |
| 2020 | 59.1%▲2.4 | 35.3%▼1.8 | 4.7%▲2.1 | – | 41.1% | 2,516 | הליכוד 33.5% |
| 2021 | 53.3%▼5.8 | 41.5%▲6.2 | 3.0%▼1.7 | – | 38.0% | 2,416 | הליכוד 23.0% |
| 2022 | 60.1%▲6.8 | 34.0%▼7.5 | 3.7%▲0.7 | 0.0% | 38.6% | 3,109 | הליכוד 24.0% |
| 2026 | 53.6%▼6.5 | 37.2%▲3.3 | 4.3%▲0.6 | 2.7%▲2.6 | 43.1% | 3,382 | הליכוד 19.8% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1322 | חילוני | 1,420 | הערכה (אזור 1321) | 45.2% | 47.4% | 2.6% |
| 1425 | חילוני | 1,330 | 3,382 | 53.6% | 37.2% | 4.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.