פסגת זאב צפון
שכונה בירושלים · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,230 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 85.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.9 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פסגת זאב צפון | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 36.1% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 23.3% | 14.0% | 5.3% |
| הליכוד | 15.7% | 16.9% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 6.3% | 6.5% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 3.8% | 2.5% | 5.9% |
| ישר! | 3.3% | 8.2% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 7.7% | 5.1% |
| ביחד | 1.9% | 4.7% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 4.0% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 0.6% | 5.3% | 6.4% |
| רע״ם | 0.2% | 0.6% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.8% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 3.1% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 85.3% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 9.6% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.1% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 71.0% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,666 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 75.4% | 16.8% | 0.2% | 4.7% | 59.5% | 5,244 | ישראל ביתנו 27.7% |
| 2009 | 86.5%▲11.1 | 11.1%▼5.7 | 0.3%▲0.1 | 0.5%▼4.1 | 59.2% | 5,304 | הליכוד 31.8% |
| 2013 | 82.7%▼3.8 | 12.2%▲1.1 | 0.4%▲0.2 | 2.3%▲1.8 | 64.2% | 5,523 | הליכוד ביתנו 38.3% |
| 2015 | 86.4%▲3.7 | 7.9%▼4.3 | 0.5%▲0.1 | 4.9%▲2.6 | 68.3% | 6,532 | הליכוד 34.7% |
| אפר׳ 2019 | 88.8%▲2.3 | 7.3%▼0.6 | 0.1%▼0.4 | 3.3%▼1.6 | 66.9% | 6,970 | הליכוד 29.7% |
| ספט׳ 2019 | 84.9%▼3.9 | 7.4%▲0.1 | 0.3%▲0.2 | 7.2%▲3.9 | 66.5% | 8,454 | יהדות התורה 29.9% |
| 2020 | 86.7%▲1.8 | 12.5%▲5.1 | 0.4%▲0.1 | – | 66.5% | 8,471 | הליכוד 29.5% |
| 2021 | 80.7%▼6.0 | 17.9%▲5.3 | 0.4%±0.0 | – | 62.6% | 5,255 | הליכוד 28.2% |
| 2022 | 86.2%▲5.4 | 12.6%▼5.2 | 0.5%▲0.1 | 0.0% | 66.8% | 7,901 | יהדות התורה 29.5% |
| 2026 | 85.3%▼0.9 | 9.6%▼3.0 | 0.9%▲0.4 | 1.1%▲1.1 | 71.0% | 9,666 | יהדות התורה 36.1% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 117 | חרדי | 3,060 | 5,976 | 91.7% | 3.4% | 0.2% |
| 211 | חילוני | 5,490 | 1,928 | 72.8% | 20.7% | 3.4% |
| 212 | חילוני | 3,680 | 1,762 | 77.1% | 18.7% | 0.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.