רמת אשכול
שכונה בירושלים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 9,700 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 89.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.0 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת אשכול | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 47.3% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 19.9% | 14.0% | 5.3% |
| הליכוד | 10.7% | 16.9% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 5.7% | 6.5% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.5% | 7.7% | 5.1% |
| ישר! | 3.2% | 8.2% | 16.1% |
| ביחד | 2.0% | 4.7% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 1.2% | 5.3% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.9% | 1.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.8% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 2.5% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.8% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 4.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.6% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 3.6% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 89.1% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 6.7% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 61.3% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,686 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 68.4% | 22.9% | 0.4% | 8.0% | 60.4% | 2,764 | יהדות התורה 19.5% |
| 2009 | 80.4%▲12.1 | 16.6%▼6.3 | 0.5%▲0.1 | 1.1%▼6.9 | 58.6% | 2,383 | יהדות התורה 25.3% |
| 2013 | 82.7%▲2.2 | 13.1%▼3.4 | 0.8%▲0.3 | 2.8%▲1.7 | 55.8% | 2,514 | יהדות התורה 35.0% |
| 2015 | 77.1%▼5.5 | 11.5%▼1.6 | 6.8%▲6.0 | 4.0%▲1.2 | 53.8% | 1,308 | יהדות התורה 27.3% |
| אפר׳ 2019 | 85.8%▲8.7 | 10.5%▼1.0 | 0.2%▼6.6 | 3.3%▼0.7 | 60.9% | 1,427 | יהדות התורה 36.1% |
| ספט׳ 2019 | 88.6%▲2.7 | 10.1%▼0.4 | 0.5%▲0.3 | 0.8%▼2.5 | 62.4% | 1,459 | יהדות התורה 39.3% |
| 2020 | 89.3%▲0.7 | 10.2%±0.0 | 0.4%▼0.1 | – | 62.2% | 1,465 | יהדות התורה 39.7% |
| 2021 | 87.9%▼1.4 | 11.2%▲1.0 | 0.2%▼0.2 | – | 53.7% | 981 | יהדות התורה 38.3% |
| 2022 | 92.1%▲4.3 | 7.0%▼4.2 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 60.8% | 1,410 | יהדות התורה 41.3% |
| 2026 | 89.1%▼3.0 | 6.7%▼0.3 | 0.1%▼0.2 | 0.5%▲0.5 | 61.3% | 1,686 | יהדות התורה 47.3% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 522 | חרדי | 6,410 | הערכה (אזור 523) | 89.1% | 6.7% | 0.1% |
| 523 | חרדי | 3,290 | 1,686 | 89.1% | 6.7% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.