רמות א'
שכונה בירושלים · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,680 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמות א' | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 44.5% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 30.7% | 14.0% | 5.3% |
| הליכוד | 6.5% | 16.9% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.8% | 7.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 5.6% | 6.5% | 5.7% |
| ישר! | 0.8% | 8.2% | 16.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.9% | 1.7% |
| ביחד | 0.6% | 4.7% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.8% | 2.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.8% | 0.2% |
| הדמוקרטים | 0.2% | 5.3% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 2.5% | 5.9% |
| רע״ם | 0.0% | 0.6% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 4.0% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 4.0% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 94.0% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.7% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.4% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,611 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 90.7% | 5.9% | 0.0% | 2.7% | 72.8% | 2,960 | יהדות התורה 37.1% |
| 2009 | 95.6%▲4.9 | 3.2%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼2.3 | 72.1% | 3,035 | יהדות התורה 39.9% |
| 2013 | 93.9%▼1.7 | 3.2%±0.0 | 0.0%±0.0 | 2.3%▲1.9 | 77.9% | 3,406 | יהדות התורה 47.6% |
| 2015 | 96.9%▲2.9 | 1.9%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼1.2 | 78.3% | 4,230 | יהדות התורה 50.8% |
| אפר׳ 2019 | 97.1%▲0.3 | 1.0%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 1.8%▲0.7 | 75.5% | 4,160 | יהדות התורה 56.6% |
| ספט׳ 2019 | 98.3%▲1.2 | 1.3%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼1.5 | 74.9% | 4,177 | יהדות התורה 58.1% |
| 2020 | 98.3%±0.0 | 1.5%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 75.7% | 3,026 | יהדות התורה 52.2% |
| 2021 | 97.3%▼1.0 | 2.1%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 73.8% | 3,062 | יהדות התורה 51.7% |
| 2022 | 97.5%▲0.2 | 2.1%±0.0 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 76.4% | 2,657 | יהדות התורה 47.3% |
| 2026 | 94.0%▼3.5 | 1.7%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.4%▲0.4 | 81.5% | 3,611 | יהדות התורה 44.5% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 412 | חרדי | 3,890 | הערכה (אזור 411) | 89.5% | 5.9% | 0.1% |
| 413 | חרדי | 2,930 | הערכה (אזור 613) | 95.6% | 0.8% | 0.0% |
| 421 | חרדי | 5,860 | 3,611 | 94.0% | 1.7% | 0.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.