רחביה
שכונה בירושלים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,060 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 61.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.0 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רחביה | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 26.7% | 5.3% | 6.4% |
| ישר! | 18.7% | 8.2% | 16.1% |
| ביחד | 12.7% | 4.7% | 9.3% |
| הליכוד | 11.6% | 16.9% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 10.1% | 7.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 1.9% | 1.7% |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 2.5% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 2.7% | 6.5% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.8% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2.3% | 23.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 1.6% | 4.0% | 8.8% |
| ש״ס | 1.5% | 14.0% | 5.3% |
| רע״ם | 0.7% | 0.6% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.8% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.8% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 32.1% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 61.2% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 2.3% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 61.0% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,881 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 33.4% | 54.4% | 1.3% | 9.9% | 61.2% | 3,316 | העבודה-מימד 25.1% |
| 2009 | 41.5%▲8.1 | 48.1%▼6.3 | 3.5%▲2.2 | 5.2%▼4.8 | 60.8% | 3,618 | הליכוד 23.8% |
| 2013 | 38.5%▼3.0 | 53.7%▲5.7 | 2.1%▼1.4 | 4.6%▼0.5 | 62.8% | 3,688 | העבודה 18.4% |
| 2015 | 40.3%▲1.8 | 51.5%▼2.2 | 1.0%▼1.0 | 6.8%▲2.1 | 63.6% | 3,923 | המחנה הציוני 29.0% |
| אפר׳ 2019 | 36.5%▼3.9 | 56.1%▲4.6 | 1.6%▲0.6 | 5.5%▼1.3 | 61.4% | 3,727 | כחול לבן 31.4% |
| ספט׳ 2019 | 37.3%▲0.9 | 57.5%▲1.4 | 2.3%▲0.7 | 2.5%▼2.9 | 57.3% | 3,516 | כחול לבן 29.7% |
| 2020 | 37.8%▲0.5 | 58.3%▲0.8 | 3.5%▲1.2 | – | 56.8% | 3,529 | כחול לבן 34.9% |
| 2021 | 34.2%▼3.5 | 62.9%▲4.6 | 1.6%▼1.9 | – | 56.8% | 3,618 | העבודה 17.5% |
| 2022 | 35.2%▲0.9 | 60.2%▼2.7 | 3.0%▲1.4 | 0.0% | 54.6% | 3,467 | יש עתיד 22.3% |
| 2026 | 32.1%▼3.1 | 61.2%▲1.0 | 2.3%▼0.7 | 2.6%▲2.6 | 61.0% | 4,881 | הדמוקרטים 26.7% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1442 | חילוני | 1,700 | הערכה (אזור 1426) | 64.1% | 29.7% | 1.2% |
| 1443 | חילוני | 3,360 | 4,881 | 32.1% | 61.2% | 2.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.