שרפאת
שכונה בירושלים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 25,150 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 73.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שרפאת | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.6% | 16.9% | 20.5% |
| ש״ס | 15.4% | 14.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 10.6% | 6.5% | 5.7% |
| ישר! | 9.3% | 8.2% | 16.1% |
| יהדות התורה | 5.4% | 23.3% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 2.5% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.1% | 7.7% | 5.1% |
| ביחד | 4.6% | 4.7% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 1.8% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 2.6% | 5.3% | 6.4% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 0.8% | 0.2% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.2% | 4.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.6% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 73.4% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 21.8% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.4% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 68.3% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,391 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 60.0% | 30.4% | 0.2% | 8.3% | 59.1% | 7,176 | קדימה 17.0% |
| 2009 | 72.1%▲12.0 | 24.3%▼6.1 | 0.4%▲0.2 | 1.6%▼6.8 | 60.5% | 6,167 | הליכוד 36.4% |
| 2013 | 70.3%▼1.8 | 24.2%▼0.1 | 0.5%▲0.1 | 3.6%▲2.1 | 63.6% | 5,540 | הליכוד ביתנו 36.3% |
| 2015 | 75.5%▲5.2 | 16.0%▼8.1 | 0.3%▼0.2 | 7.9%▲4.3 | 68.2% | 5,708 | הליכוד 37.5% |
| אפר׳ 2019 | 76.2%▲0.7 | 16.9%▲0.9 | 0.4%±0.0 | 5.9%▼2.0 | 65.1% | 5,078 | הליכוד 44.7% |
| ספט׳ 2019 | 72.8%▼3.4 | 19.4%▲2.4 | 0.5%▲0.1 | 6.9%▲1.0 | 63.0% | 4,904 | הליכוד 43.1% |
| 2020 | 76.1%▲3.3 | 22.8%▲3.4 | 0.8%▲0.3 | – | 64.5% | 5,026 | הליכוד 50.1% |
| 2021 | 73.5%▼2.6 | 24.6%▲1.8 | 0.5%▼0.4 | – | 59.6% | 4,999 | הליכוד 40.6% |
| 2022 | 76.9%▲3.4 | 21.2%▼3.4 | 0.8%▲0.3 | 0.0% | 64.5% | 5,385 | הליכוד 36.4% |
| 2026 | 73.4%▼3.5 | 21.8%▲0.6 | 1.4%▲0.6 | 2.7%▲2.7 | 68.3% | 5,391 | הליכוד 33.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1912 | מסורתי | 5,700 | 5,391 | 73.4% | 21.8% | 1.4% |
| 2913 | מסורתי | 19,450 | הערכה (אזור 2912) | 0.9% | 4.0% | 94.2% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.