תלפיות
שכונה בירושלים · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,810 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 51.7% (ארצי 44.0%), עלייה של 1.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תלפיות | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.2% | 16.9% | 20.5% |
| ישר! | 16.1% | 8.2% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 11.6% | 5.3% | 6.4% |
| ביחד | 10.5% | 4.7% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 9.8% | 7.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 6.4% | 6.5% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 1.8% | 2.7% |
| ש״ס | 3.9% | 14.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 1.9% | 1.7% |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 2.5% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 1.7% | 4.0% | 8.8% |
| יהדות התורה | 1.6% | 23.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.8% | 0.2% |
| רע״ם | 0.3% | 0.6% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.0% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 51.7% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 41.3% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 2.0% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 60.4% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,560 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.5% | 36.0% | 10.1% | 9.5% | 54.8% | 3,789 | קדימה 16.5% |
| 2009 | 53.2%▲12.7 | 27.5%▼8.5 | 11.9%▲1.8 | 5.7%▼3.9 | 51.7% | 3,771 | הליכוד 30.7% |
| 2013 | 52.1%▼1.0 | 29.8%▲2.3 | 12.2%▲0.3 | 4.2%▼1.5 | 55.4% | 5,053 | הליכוד ביתנו 27.2% |
| 2015 | 48.6%▼3.5 | 27.8%▼2.0 | 15.1%▲2.9 | 7.7%▲3.5 | 60.3% | 5,572 | הליכוד 29.9% |
| אפר׳ 2019 | 53.8%▲5.2 | 31.9%▲4.1 | 7.3%▼7.7 | 6.5%▼1.2 | 55.1% | 6,137 | הליכוד 32.0% |
| ספט׳ 2019 | 50.9%▼2.9 | 32.6%▲0.7 | 12.6%▲5.3 | 3.3%▼3.2 | 55.4% | 6,302 | הליכוד 29.3% |
| 2020 | 52.4%▲1.5 | 31.4%▼1.2 | 15.4%▲2.7 | – | 57.4% | 6,629 | הליכוד 35.0% |
| 2021 | 51.3%▼1.1 | 36.7%▲5.3 | 10.2%▼5.2 | – | 50.7% | 6,167 | הליכוד 27.5% |
| 2022 | 50.5%▼0.8 | 33.5%▼3.2 | 14.7%▲4.6 | 0.0% | 54.4% | 6,920 | הליכוד 25.5% |
| 2026 | 51.7%▲1.2 | 41.3%▲7.8 | 2.0%▼12.8 | 4.0%▲4.0 | 60.4% | 4,560 | הליכוד 26.2% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1812 | דתי | 4,860 | 1,598 | 40.6% | 53.1% | 1.7% |
| 1815 | מסורתי | 2,750 | 2,962 | 57.7% | 34.9% | 2.1% |
| 1816 | דתי | 1,200 | הערכה (אזור 1815) | 57.7% | 34.9% | 2.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.