רמת אמיר
שכונה בקדימה-צורן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,020 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 74.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת אמיר | קדימה-צורן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 33.0% | 29.7% | 16.1% |
| ביחד | 25.1% | 18.7% | 9.3% |
| הליכוד | 13.7% | 18.8% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 10.9% | 10.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 6.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 3.6% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 2.9% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 2.8% | 4.2% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.4% | 1.7% |
| ש״ס | 0.3% | 3.4% | 5.3% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.2% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 21.3% | 31.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 74.2% | 64.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 83.3% | 78.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,452 | 13,597 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 23.2% | 72.3% | 0.3% | 4.0% | 86.5% | 1,036 | כחול לבן 63.1% |
| ספט׳ 2019 | 19.1%▼4.1 | 75.1%▲2.8 | 0.2%▼0.1 | 5.2%▲1.3 | 84.2% | 1,033 | כחול לבן 65.0% |
| 2020 | 23.1%▲4.0 | 76.4%▲1.3 | 0.2%±0.0 | – | 84.3% | 1,060 | כחול לבן 65.8% |
| 2021 | 23.1%±0.0 | 75.8%▼0.6 | 0.0%▼0.2 | – | 82.2% | 1,093 | יש עתיד 37.1% |
| 2022 | 24.7%▲1.6 | 73.6%▼2.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 80.5% | 1,145 | יש עתיד 49.4% |
| 2026 | 21.3%▼3.4 | 74.2%▲0.5 | 0.2%▲0.2 | 3.6%▲3.6 | 83.3% | 1,452 | ישר! 33.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | חילוני | 4,020 | 1,452 | 21.3% | 74.2% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.