צורן
שכונה בקדימה-צורן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,000 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 72.9% (ארצי 37.8%); ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צורן | קדימה-צורן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 32.9% | 29.7% | 16.1% |
| ביחד | 21.7% | 18.7% | 9.3% |
| הליכוד | 14.3% | 18.8% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 11.1% | 10.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 7.3% | 6.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 3.6% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.3% | 4.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.9% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.4% | 1.7% |
| ש״ס | 0.8% | 3.4% | 5.3% |
| רע״ם | 0.2% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.2% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 22.4% | 31.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 72.9% | 64.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.0% | 78.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,944 | 13,597 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 35.5% | 61.7% | 0.4% | 1.0% | 76.4% | 2,541 | קדימה 44.4% |
| 2013 | 28.2%▼7.4 | 66.7%▲5.0 | 0.2%▼0.2 | 2.9%▲1.9 | 76.4% | 3,015 | יש עתיד 32.3% |
| 2015 | 27.2%▼1.0 | 63.0%▼3.7 | 0.1%▼0.1 | 9.4%▲6.5 | 79.0% | 3,868 | המחנה הציוני 36.1% |
| אפר׳ 2019 | 28.7%▲1.6 | 66.2%▲3.3 | 0.1%±0.0 | 4.7%▼4.7 | 77.0% | 3,771 | כחול לבן 55.6% |
| ספט׳ 2019 | 22.9%▼5.8 | 69.6%▲3.3 | 0.2%▲0.1 | 7.1%▲2.3 | 76.3% | 3,779 | כחול לבן 56.4% |
| 2020 | 26.4%▲3.5 | 73.0%▲3.5 | 0.3%▲0.1 | – | 75.7% | 3,755 | כחול לבן 59.0% |
| 2021 | 24.3%▼2.1 | 74.1%▲1.1 | 0.1%▼0.2 | – | 74.7% | 3,731 | יש עתיד 33.4% |
| 2022 | 25.3%▲1.0 | 72.9%▼1.1 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 74.4% | 3,691 | יש עתיד 41.2% |
| 2026 | 22.4%▼2.9 | 72.9%±0.0 | 0.2%▲0.1 | 4.4%▲4.4 | 79.0% | 3,944 | ישר! 32.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | חילוני | 5,000 | 3,944 | 22.4% | 72.9% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.