גבעת מכוש
שכונה בכרמיאל · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,810 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת מכוש | כרמיאל | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 27.2% | 26.9% | 20.5% |
| ישר! | 23.2% | 18.8% | 16.1% |
| ביחד | 14.4% | 10.5% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 9.6% | 17.1% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 5.2% | 5.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.4% | 3.2% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 3.2% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.7% | 3.7% | 6.4% |
| ש״ס | 2.3% | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.9% | 2.4% | 8.8% |
| יהדות התורה | 1.0% | 3.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.5% | 0.9% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 42.2% | 42.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.9% | 50.0% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 2.5% | 3.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.8% | 64.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,885 | 27,534 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.9% | 61.8% | 0.2% | 14.5% | 71.1% | 1,440 | קדימה 36.7% |
| 2009 | 43.7%▲20.8 | 53.9%▼7.9 | 0.3%▲0.1 | 0.4%▼14.2 | 72.7% | 1,675 | קדימה 37.2% |
| 2013 | 42.1%▼1.6 | 52.8%▼1.1 | 0.8%▲0.5 | 3.1%▲2.8 | 74.7% | 1,831 | הליכוד ביתנו 28.6% |
| 2015 | 42.7%▲0.7 | 44.6%▼8.3 | 0.7%▼0.1 | 11.9%▲8.8 | 76.2% | 1,995 | הליכוד 27.3% |
| אפר׳ 2019 | 51.5%▲8.8 | 42.0%▼2.6 | 0.7%±0.0 | 5.5%▼6.4 | 74.7% | 2,574 | כחול לבן 35.6% |
| ספט׳ 2019 | 44.8%▼6.7 | 42.7%▲0.7 | 1.0%▲0.3 | 11.2%▲5.7 | 71.8% | 2,485 | כחול לבן 35.1% |
| 2020 | 48.2%▲3.4 | 50.1%▲7.4 | 1.3%▲0.3 | – | 72.1% | 2,515 | הליכוד 40.1% |
| 2021 | 43.7%▼4.6 | 53.6%▲3.5 | 1.3%±0.0 | – | 70.3% | 2,478 | הליכוד 30.4% |
| 2022 | 46.2%▲2.6 | 51.3%▼2.2 | 1.3%±0.0 | 0.0% | 70.4% | 2,520 | הליכוד 32.2% |
| 2026 | 42.2%▼4.0 | 50.9%▼0.5 | 2.5%▲1.2 | 4.1%▲4.1 | 74.8% | 2,885 | הליכוד 27.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | חילוני | 4,810 | 2,885 | 42.2% | 50.9% | 2.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.