כרמיאל
סמל למ״ס 1139 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הצפון · אוכלוסייה 47,450 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כרמיאל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.9% | 20.5% | 767378 | 284 מתוך 1,192280 מתוך 1,03889 מתוך 408 |
| ישר! | 18.8% | 16.1% | 453842 | 656 מתוך 1,192641 מתוך 1,038238 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 17.1% | 5.9% | 9910097 | 17 מתוך 1,1923 מתוך 1,03814 מתוך 408 |
| ביחד | 10.5% | 9.3% | 494250 | 598 מתוך 1,192596 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 5.2% | 5.7% | 605473 | 478 מתוך 1,192472 מתוך 1,038111 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 3.7% | 6.4% | 423835 | 681 מתוך 1,192641 מתוך 1,038261 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 3.5% | 5.5% | 969698 | 45 מתוך 1,19243 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.7% | 554959 | 512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 5.1% | 514458 | 576 מתוך 1,192572 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 2.4% | 8.8% | 889980 | 147 מתוך 1,19211 מתוך 1,03884 מתוך 408 |
| ש״ס | 2.0% | 5.3% | 747080 | 304 מתוך 1,192298 מתוך 1,03879 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544856 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.9% | 5.9% | 849577 | 184 מתוך 1,19240 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 42.7% | 44.0% | 605572 | 477 מתוך 1,192469 מתוך 1,038116 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 50.0% | 37.8% | 504443 | 598 מתוך 1,192580 מתוך 1,038233 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 3.4% | 14.7% | 869879 | 165 מתוך 1,19219 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 2.8% | 565060 | 494 מתוך 1,192492 מתוך 1,038156 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 64.3% | 78.0% | 547 | 1,132 מתוך 1,192997 מתוך 1,038378 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 27,534 | 5,690,682 | 969799 | 43 מתוך 1,19234 מתוך 1,0385 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.8% | 48.1% | 0.4% | 8.6% | 57.7% | 21,183 | קדימה 32.1% |
| 2009 | 62.0%▲21.2 | 34.7%▼13.4 | 0.8%▲0.4 | 0.5%▼8.2 | 60.5% | 23,041 | ישראל ביתנו 32.2% |
| 2013 | 53.1%▼8.8 | 39.4%▲4.7 | 1.0%▲0.2 | 2.9%▲2.4 | 59.0% | 22,940 | הליכוד ביתנו 38.6% |
| 2015 | 56.8%▲3.7 | 31.4%▼8.0 | 1.3%▲0.2 | 10.1%▲7.3 | 63.1% | 24,727 | הליכוד 27.0% |
| אפר׳ 2019 | 61.7%▲4.9 | 31.4%▲0.1 | 0.9%▼0.3 | 5.2%▼5.0 | 60.6% | 24,711 | הליכוד 32.5% |
| ספט׳ 2019 | 41.7%▼20.1 | 32.4%▲1.0 | 1.4%▲0.5 | 23.8%▲18.7 | 59.3% | 24,316 | הליכוד 31.1% |
| 2020 | 46.1%▲4.4 | 51.5%▲19.0 | 1.9%▲0.5 | – | 59.4% | 24,370 | הליכוד 36.4% |
| 2021 | 42.3%▼3.8 | 54.4%▲2.9 | 1.4%▼0.6 | – | 56.6% | 23,232 | הליכוד 28.6% |
| 2022 | 45.3%▲3.0 | 50.9%▼3.5 | 2.0%▲0.6 | 0.0% | 57.1% | 23,783 | הליכוד 29.4% |
| 2026 | 42.7%▼2.6 | 50.0%▼0.8 | 3.4%▲1.4 | 3.3%▲3.3 | 64.3% | 27,534 | הליכוד 26.9% |
מפקד 2022
| כרמיאל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 47,450 | 9,601,720 | 969799 | 43 מתוך 1,16234 מתוך 1,0276 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 6,310 | – | 868892 | 159 מתוך 1,162120 מתוך 1,02732 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888786 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02747 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 19.0% | 12.4% | 919088 | 105 מתוך 1,151104 מתוך 1,01648 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 29.5% | 25.8% | 413449 | 676 מתוך 1,159672 מתוך 1,027209 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 25.7% | 25.3% | 757579 | 255 מתוך 1,012250 מתוך 1,00370 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 102,000 | 104,300 | 282039 | 830 מתוך 1,160820 מתוך 1,027251 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 70.3% | 69.8% | 880 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (9)
- אשכול · גבעת מכוש · גבעת רם · האירוסים · הגליל · המייסדים · טנא · רמת רבין · שגיא
- אזורים סטטיסטיים (14)
- היישובים הקרובים
- ערב אל נעים 2.5 ק״מ · בענה 2.7 ק״מ · אשחר 2.9 ק״מ · חוסנייה 2.9 ק״מ · מכמנים 3.3 ק״מ