מכמנים
סמל למ״ס 1202 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 78.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מכמנים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.9% | 16.1% | 646059 | 426 מתוך 1,192418 מתוך 1,038168 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 22.5% | 6.4% | 807873 | 237 מתוך 1,192234 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
| ביחד | 19.2% | 9.3% | 908992 | 113 מתוך 1,192113 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| הליכוד | 7.4% | 20.5% | 383144 | 735 מתוך 1,192712 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737265 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 2.7% | 777378 | 265 מתוך 1,192265 מתוך 1,03890 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 5.1% | 554962 | 520 מתוך 1,192516 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 1.7% | 706674 | 336 מתוך 1,192333 מתוך 1,038104 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.6% | 5.7% | 332445 | 793 מתוך 1,192783 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
| רע״ם | 1.1% | 5.9% | 859779 | 171 מתוך 1,19231 מתוך 1,03884 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667556 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 15.1% | 44.0% | 372949 | 754 מתוך 1,192739 מתוך 1,038210 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 78.8% | 37.8% | 736966 | 322 מתוך 1,192315 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.4% | 14.7% | 829475 | 205 מתוך 1,19256 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 2.8% | 777377 | 267 מתוך 1,192266 מתוך 1,03892 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.9% | 78.0% | 656776 | 407 מתוך 1,192337 מתוך 1,03896 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 364 | 5,690,682 | 283128 | 856 מתוך 1,192713 מתוך 1,038293 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.5% | 62.9% | 0.0% | 30.3% | 75.4% | 132 | העבודה-מימד 26.5% |
| 2009 | 13.0%▲8.4 | 72.7%▲9.8 | 0.6%▲0.6 | 7.8%▼22.5 | 75.9% | 154 | קדימה 39.6% |
| 2013 | 10.0%▼3.0 | 80.0%▲7.3 | 0.0%▼0.6 | 3.2%▼4.6 | 81.5% | 190 | העבודה 33.7% |
| 2015 | 12.7%▲2.7 | 79.3%▼0.7 | 0.0%±0.0 | 6.1%▲2.9 | 79.5% | 213 | המחנה הציוני 50.7% |
| אפר׳ 2019 | 13.3%▲0.6 | 81.5%▲2.2 | 0.0%±0.0 | 5.2%▼0.9 | 77.4% | 271 | כחול לבן 55.7% |
| ספט׳ 2019 | 11.0%▼2.3 | 84.8%▲3.2 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼1.7 | 73.5% | 263 | כחול לבן 54.8% |
| 2020 | 14.8%▲3.8 | 83.3%▼1.5 | 0.7%▲0.7 | – | 73.0% | 270 | כחול לבן 60.7% |
| 2021 | 15.5%▲0.7 | 81.6%▼1.7 | 0.0%▼0.7 | – | 72.5% | 277 | יש עתיד 24.5% |
| 2022 | 15.2%▼0.4 | 79.8%▼1.8 | 1.1%▲1.1 | 0.0% | 70.7% | 277 | יש עתיד 43.3% |
| 2026 | 15.1%▼0.1 | 78.8%▼0.9 | 1.4%▲0.3 | 4.4%▲4.4 | 79.9% | 364 | ישר! 31.9% |
מפקד 2022
| מכמנים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 500 | 9,601,720 | 171818 | 955 מתוך 1,162826 מתוך 1,027327 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,405 | – | 455148 | 636 מתוך 1,162506 מתוך 1,027212 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.1% | 12.4% | 555051 | 522 מתוך 1,151510 מתוך 1,016201 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.2% | 25.8% | 878688 | 146 מתוך 1,159145 מתוך 1,02748 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 16.2% | 25.3% | 464649 | 546 מתוך 1,012537 מתוך 1,003163 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 144,000 | 104,300 | 757284 | 289 מתוך 1,160287 מתוך 1,02767 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.7% | 69.8% | 174 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חוסנייה 0.9 ק״מ · סואעד (כמאנה) (שבט) 1.2 ק״מ · צביה 2.0 ק״מ · כמאנה 2.4 ק״מ · כמון 3.2 ק״מ