כמאנה

סמל למ״ס 1331 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · כפר ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 1,560 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 96.6% (ארצי 14.7%), עלייה של 6.8 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 47.3%2009: מחנה נתניהו 17.0%2013: מחנה נתניהו 25.5%2015: מחנה נתניהו 7.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 3.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 7.0%2020: מחנה נתניהו 2.0%2021: מחנה נתניהו 2.0%2022: מחנה נתניהו 5.5%2026: מחנה נתניהו 0.5%2006: המחנה שמולו 8.6%2009: המחנה שמולו 16.5%2013: המחנה שמולו 3.9%2015: המחנה שמולו 4.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 20.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 6.3%2020: המחנה שמולו 1.5%2021: המחנה שמולו 3.7%2022: המחנה שמולו 2.8%2026: המחנה שמולו 2.5%2006: מפלגות ערביות 43.9%2009: מפלגות ערביות 63.5%2013: מפלגות ערביות 64.4%2015: מפלגות ערביות 86.6%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 74.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 82.9%2020: מפלגות ערביות 95.8%2021: מפלגות ערביות 92.4%2022: מפלגות ערביות 89.8%2026: מפלגות ערביות 96.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכמאנהישראלאחוזוןדירוג
רע״ם72.5%5.9%97679841 מתוך 1,1928 מתוך 228 מתוך 408
הרשימה המשותפת24.0%8.8%93438688 מתוך 1,19213 מתוך 2257 מתוך 408
הדמוקרטים1.4%6.4%271918860 מתוך 1,19217 מתוך 22330 מתוך 408
ישר!0.6%16.1%111971,042 מתוך 1,19217 מתוך 22373 מתוך 408
הליכוד0.4%20.5%74381,095 מתוך 1,19211 מתוך 22368 מתוך 408
ישראל ביתנו0.3%5.9%1343101,003 מתוך 1,1926 מתוך 22362 מתוך 408
ביחד0.2%9.3%1062111,061 מתוך 1,1928 מתוך 22360 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%323840744 מתוך 1,1925 מתוך 22211 מתוך 408
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%95869628 מתוך 1,1923 מתוך 227 מתוך 408
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%48546477 מתוך 1,19220 מתוך 22175 מתוך 408
גוש ביבי0.5%44.0%62981,105 מתוך 1,19212 מתוך 22370 מתוך 408
גוש השינוי2.5%37.8%121471,049 מתוך 1,19217 מתוך 22378 מתוך 408
המפלגות הערביות96.6%14.7%94909469 מתוך 1,1923 מתוך 2224 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.1%2.8%84891,061 מתוך 1,1927 מתוך 22354 מתוך 408
אחוז הצבעה79.6%78.0%625274446 מתוך 1,19211 מתוך 22106 מתוך 408
קולות כשרים9905,690,682754877300 מתוך 1,19212 מתוך 2295 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200647.3%8.6%43.9%0.0%66.8%385ש״ס 29.9%
200917.0%▼30.316.5%▲7.963.5%▲19.60.3%▲0.354.3%389רע״ם-תע״ל 38.0%
201325.5%▲8.53.9%▼12.564.4%▲0.94.6%▲4.452.8%432בל״ד 36.3%
20157.0%▼18.54.6%▲0.686.6%▲22.30.4%▼4.362.1%546הרשימה המשותפת 86.6%
אפר׳ 20193.2%▼3.820.9%▲16.374.4%▼12.20.2%▼0.140.8%407רע״ם-בל״ד 58.0%
ספט׳ 20197.0%▲3.86.3%▼14.682.9%▲8.41.8%▲1.654.2%555הרשימה המשותפת 82.9%
20202.0%▼5.11.5%▼4.895.8%▲12.9–62.9%659הרשימה המשותפת 95.8%
20212.0%±0.03.7%▲2.192.4%▼3.3–38.1%410רע״ם 66.3%
20225.5%▲3.62.8%▼0.889.8%▼2.70.2%46.9%527רע״ם 56.4%
20260.5%▼5.02.5%▼0.396.6%▲6.80.1%▼0.179.6%990רע״ם 72.5%

מפקד 2022

כמאנהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,5609,601,720733875317 מתוך 1,16214 מתוך 22103 מתוך 408
תושבים לקמ״ר4,860–797686245 מתוך 1,1626 מתוך 2260 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2630216713874 מתוך 1,1625 מתוך 22335 מתוך 408
בני 65 ומעלה5.7%12.4%197115930 מתוך 1,1517 מתוך 22343 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)20.3%25.8%2510033859 מתוך 1,1591 מתוך 21270 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)85,400104,3001376181,014 מתוך 1,1606 מתוך 22335 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202253.4%69.8%1,075 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים