כמון
סמל למ״ס 1201 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 710 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 88.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כמון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 40.0% | 6.4% | 979796 | 32 מתוך 1,19232 מתוך 1,03818 מתוך 408 |
| ישר! | 27.6% | 16.1% | 554949 | 539 מתוך 1,192528 מתוך 1,038208 מתוך 408 |
| ביחד | 17.5% | 9.3% | 828084 | 208 מתוך 1,192208 מתוך 1,03867 מתוך 408 |
| הליכוד | 3.8% | 20.5% | 211224 | 933 מתוך 1,192904 מתוך 1,038308 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.8% | 5.9% | 524847 | 558 מתוך 1,192528 מתוך 1,038209 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.7% | 554959 | 512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 5.1% | 251534 | 871 מתוך 1,192862 מתוך 1,038264 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302135 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038254 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.8% | 5.9% | 839475 | 194 מתוך 1,19249 מתוך 1,03895 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.2% | 5.7% | 12216 | 1,039 מתוך 1,1921,015 מתוך 1,038335 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635874 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 6.8% | 44.0% | 18823 | 973 מתוך 1,192948 מתוך 1,038314 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 88.9% | 37.8% | 908990 | 114 מתוך 1,192114 מתוך 1,03841 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 14.7% | 788969 | 249 מתוך 1,19297 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.8% | 544858 | 521 מתוך 1,192519 מתוך 1,038164 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.9% | 78.0% | 474760 | 625 מתוך 1,192540 מתוך 1,038161 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 497 | 5,690,682 | 465150 | 642 מתוך 1,192507 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.3% | 80.2% | 0.0% | 15.5% | 75.6% | 232 | העבודה-מימד 39.2% |
| 2009 | 9.7%▲5.4 | 77.5%▼2.6 | 1.9%▲1.9 | 6.7%▼8.8 | 75.1% | 267 | קדימה 42.3% |
| 2013 | 9.8%±0.0 | 83.1%▲5.6 | 1.2%▼0.7 | 1.8%▼5.0 | 77.0% | 338 | העבודה 42.9% |
| 2015 | 11.1%▲1.4 | 82.6%▼0.5 | 0.8%▼0.4 | 4.7%▲2.9 | 82.4% | 386 | המחנה הציוני 55.4% |
| אפר׳ 2019 | 7.7%▼3.5 | 90.6%▲8.0 | 0.5%▼0.3 | 0.7%▼3.9 | 75.9% | 404 | כחול לבן 56.7% |
| ספט׳ 2019 | 5.9%▼1.8 | 92.1%▲1.5 | 0.5%±0.0 | 1.5%▲0.8 | 74.3% | 391 | כחול לבן 53.5% |
| 2020 | 7.6%▲1.7 | 90.2%▼1.9 | 1.0%▲0.5 | – | 74.3% | 396 | כחול לבן 63.1% |
| 2021 | 6.9%▼0.7 | 88.1%▼2.1 | 0.0%▼1.0 | – | 77.2% | 436 | העבודה 26.8% |
| 2022 | 7.3%▲0.5 | 87.5%▼0.5 | 1.2%▲1.2 | 0.0% | 70.9% | 409 | יש עתיד 37.2% |
| 2026 | 6.8%▼0.5 | 88.9%▲1.4 | 1.0%▼0.2 | 3.2%▲3.2 | 77.9% | 497 | הדמוקרטים 40.0% |
מפקד 2022
| כמון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 710 | 9,601,720 | 323535 | 776 מתוך 1,162650 מתוך 1,027254 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,218 | – | 384240 | 724 מתוך 1,162592 מתוך 1,027246 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373134 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027255 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 8.9% | 12.4% | 383234 | 711 מתוך 1,151689 מתוך 1,016268 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.1% | 25.8% | 878588 | 149 מתוך 1,159148 מתוך 1,02750 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.4% | 25.3% | 616163 | 392 מתוך 1,012386 מתוך 1,003117 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,000 | 104,300 | 504461 | 579 מתוך 1,160575 מתוך 1,027158 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 94.6% | 69.8% | 51 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כמאנה 0.9 ק״מ · ראס אל-עין 1.2 ק״מ · סלמה 2.0 ק״מ · סואעד (כמאנה) (שבט) 2.0 ק״מ · שזור 2.4 ק״מ