שזור
סמל למ״ס 527 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מרום הגליל · אוכלוסייה 360 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 71.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 9.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שזור | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 50.0% | 20.5% | 959493 | 60 מתוך 1,19260 מתוך 1,03827 מתוך 408 |
| ישר! | 18.5% | 16.1% | 453841 | 661 מתוך 1,192646 מתוך 1,038240 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 13.0% | 5.7% | 858389 | 176 מתוך 1,192175 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| ש״ס | 4.6% | 5.3% | 858389 | 179 מתוך 1,192175 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| ביחד | 4.6% | 9.3% | 312133 | 818 מתוך 1,192813 מתוך 1,038273 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 5.1% | 403246 | 705 מתוך 1,192698 מתוך 1,038216 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 2.7% | 423445 | 673 מתוך 1,192670 מתוך 1,038218 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 1.7% | 5.9% | 292226 | 832 מתוך 1,192798 מתוך 1,038298 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393144 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038218 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 191911 | 941 מתוך 1,192828 מתוך 1,038360 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718263 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 71.4% | 44.0% | 767384 | 283 מתוך 1,192282 מתוך 1,03865 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 25.6% | 37.8% | 352831 | 771 מתוך 1,192743 מתוך 1,038280 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576546 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 2.8% | 413444 | 678 מתוך 1,192671 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 84.1% | 78.0% | 919295 | 107 מתוך 1,19278 מתוך 1,03822 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 238 | 5,690,682 | 121311 | 1,050 מתוך 1,192902 מתוך 1,038364 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 28.5% | 67.1% | 0.0% | 3.8% | 68.2% | 158 | העבודה-מימד 43.7% |
| 2009 | 62.3%▲33.9 | 35.7%▼31.4 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼3.8 | 64.5% | 154 | הליכוד 35.7% |
| 2013 | 65.9%▲3.6 | 31.2%▼4.5 | 0.0%±0.0 | 1.2%▲1.2 | 66.2% | 173 | הליכוד ביתנו 42.2% |
| 2015 | 62.9%▼3.0 | 22.8%▼8.4 | 0.0%±0.0 | 14.2%▲13.1 | 76.2% | 197 | הליכוד 50.8% |
| אפר׳ 2019 | 80.3%▲17.4 | 14.9%▼7.9 | 0.0%±0.0 | 4.8%▼9.4 | 69.1% | 188 | הליכוד 66.5% |
| ספט׳ 2019 | 73.1%▼7.3 | 21.8%▲6.9 | 0.0%±0.0 | 4.7%▼0.1 | 69.2% | 193 | הליכוד 60.1% |
| 2020 | 80.6%▲7.6 | 18.9%▼2.9 | 0.0%±0.0 | – | 77.8% | 217 | הליכוד 73.3% |
| 2021 | 82.8%▲2.2 | 17.2%▼1.7 | 0.0%±0.0 | – | 69.8% | 192 | הליכוד 67.2% |
| 2022 | 81.3%▼1.5 | 16.4%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 78.1% | 214 | הליכוד 58.9% |
| 2026 | 71.4%▼9.9 | 25.6%▲9.3 | 0.4%▲0.4 | 2.5%▲2.5 | 84.1% | 238 | הליכוד 50.0% |
מפקד 2022
| שזור | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 360 | 9,601,720 | 788 | 1,069 מתוך 1,162939 מתוך 1,027375 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,456 | – | 8811 | 1,074 מתוך 1,162940 מתוך 1,027364 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 41 | 30 | 969595 | 32 מתוך 1,16232 מתוך 1,02714 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 17.3% | 12.4% | 868583 | 154 מתוך 1,151153 מתוך 1,01671 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.0% | 25.8% | 8411 | 1,067 מתוך 1,159985 מתוך 1,027360 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 5.8% | 25.3% | 8810 | 924 מתוך 1,012915 מתוך 1,003290 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 97,000 | 104,300 | 241532 | 885 מתוך 1,160872 מתוך 1,027275 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.2% | 69.8% | 715 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- סאג'ור 1.3 ק״מ · ראמה 1.5 ק״מ · כמאנה 2.2 ק״מ · כמון 2.4 ק״מ · ראס אל-עין 2.8 ק״מ