ראמה
סמל למ״ס 543 · ערבי נוצרי · יישוב ערבי נוצרי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 8,470 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 64.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 2.2 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ראמה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 57.7% | 8.8% | 962091 | 52 מתוך 1,1925 מתוך 636 מתוך 408 |
| ישר! | 11.1% | 16.1% | 3510030 | 777 מתוך 1,1921 מתוך 6283 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 8.2% | 5.9% | 948090 | 68 מתוך 1,1922 מתוך 639 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 8.0% | 6.4% | 532047 | 562 מתוך 1,1925 מתוך 6217 מתוך 408 |
| רע״ם | 6.6% | 5.9% | 894084 | 132 מתוך 1,1924 מתוך 665 מתוך 408 |
| הליכוד | 6.3% | 20.5% | 3310038 | 793 מתוך 1,1921 מתוך 6252 מתוך 408 |
| ביחד | 0.9% | 9.3% | 158016 | 1,001 מתוך 1,1922 מתוך 6341 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 2.7% | 1310015 | 1,030 מתוך 1,1921 מתוך 6345 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 156019 | 992 מתוך 1,1923 מתוך 6322 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.1% | 5.7% | 114014 | 1,052 מתוך 1,1923 מתוך 6344 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 958093 | 34 מתוך 1,1921 מתוך 622 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 326040 | 744 מתוך 1,1922 מתוך 6211 מתוך 408 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 48046 | 477 מתוך 1,1926 מתוך 6175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 6.7% | 44.0% | 1810023 | 977 מתוך 1,1921 מתוך 6316 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 28.2% | 37.8% | 376034 | 748 מתוך 1,1923 מתוך 6271 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 64.3% | 14.7% | 902086 | 122 מתוך 1,1925 מתוך 660 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.4% | 2.8% | 1310015 | 1,024 מתוך 1,1921 מתוך 6343 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 71.7% | 78.0% | 172023 | 989 מתוך 1,1925 מתוך 6313 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 4,728 | 5,690,682 | 878089 | 154 מתוך 1,1922 מתוך 647 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.7% | 24.9% | 61.2% | 0.4% | 57.9% | 2,834 | בל״ד 29.5% |
| 2009 | 18.4%▲5.7 | 14.8%▼10.1 | 65.7%▲4.5 | 0.0%▼0.4 | 49.3% | 2,560 | חד״ש 34.8% |
| 2013 | 23.2%▲4.8 | 12.6%▼2.2 | 62.4%▼3.3 | 0.7%▲0.7 | 55.2% | 3,078 | בל״ד 29.2% |
| 2015 | 15.0%▼8.2 | 20.5%▲7.9 | 56.4%▼6.1 | 7.6%▲6.9 | 60.3% | 3,514 | הרשימה המשותפת 56.4% |
| אפר׳ 2019 | 13.2%▼1.8 | 36.1%▲15.6 | 49.0%▼7.4 | 0.4%▼7.2 | 53.9% | 3,329 | חד״ש-תע״ל 37.3% |
| ספט׳ 2019 | 6.2%▼7.0 | 27.6%▼8.5 | 52.9%▲3.9 | 11.9%▲11.5 | 61.3% | 3,845 | הרשימה המשותפת 52.9% |
| 2020 | 7.4%▲1.2 | 26.9%▼0.7 | 65.2%▲12.3 | – | 63.8% | 4,017 | הרשימה המשותפת 65.2% |
| 2021 | 15.0%▲7.5 | 33.8%▲6.8 | 51.0%▼14.2 | – | 54.5% | 3,463 | הרשימה המשותפת 41.1% |
| 2022 | 8.5%▼6.4 | 28.2%▼5.5 | 62.1%▲11.2 | 0.0% | 55.3% | 3,598 | חד״ש-תע״ל 35.8% |
| 2026 | 6.7%▼1.8 | 28.2%±0.0 | 64.3%▲2.2 | 0.4%▲0.4 | 71.7% | 4,728 | הרשימה המשותפת 57.7% |
מפקד 2022
| ראמה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 8,470 | 9,601,720 | 878089 | 152 מתוך 1,1622 מתוך 647 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 5,611 | – | 848090 | 189 מתוך 1,1622 מתוך 643 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | נוצרים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 542049 | 443 מתוך 1,1625 מתוך 6182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.9% | 12.4% | 604056 | 459 מתוך 1,1514 מתוך 6180 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.3% | 25.8% | 254033 | 859 מתוך 1,1593 מתוך 6270 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 91,200 | 104,300 | 184026 | 951 מתוך 1,1604 מתוך 6304 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 59.4% | 69.8% | 1,033 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שזור 1.5 ק״מ · סאג'ור 2.2 ק״מ · ראס אל-עין 2.7 ק״מ · כמון 2.9 ק״מ · עין אל-אסד 3.0 ק״מ