סאג'ור
סמל למ״ס 525 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 4,150 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 49.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 20.8 נקודות מאז 2022; עמך ישראל (מתחת לאחוז החסימה) הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | סאג'ור | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 35.2% | 1.7% | 100100100 | 2 מתוך 1,1921 מתוך 192 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 16.7% | 5.9% | 992297 | 18 מתוך 1,19215 מתוך 1915 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 13.1% | 6.4% | 628356 | 450 מתוך 1,1924 מתוך 19179 מתוך 408 |
| ישר! | 12.1% | 16.1% | 36632 | 760 מתוך 1,19218 מתוך 19277 מתוך 408 |
| הליכוד | 11.5% | 20.5% | 516159 | 583 מתוך 1,1928 מתוך 19167 מתוך 408 |
| ביחד | 7.5% | 9.3% | 4010041 | 710 מתוך 1,1921 מתוך 19239 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.1% | 5.7% | 278936 | 856 מתוך 1,1923 מתוך 19254 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 8.8% | 811172 | 212 מתוך 1,19217 מתוך 19104 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 2.7% | 14616 | 1,021 מתוך 1,19218 מתוך 19341 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 711160 | 288 מתוך 1,19215 מתוך 19139 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.0% | 987297 | 16 מתוך 1,1925 מתוך 1910 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 388949 | 664 מתוך 1,1923 מתוך 19181 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 898989 | 105 מתוך 1,1922 מתוך 1933 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 47.9% | 44.0% | 639474 | 440 מתוך 1,1922 מתוך 19104 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 49.4% | 37.8% | 491743 | 606 מתוך 1,19216 מתוך 19235 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.1% | 14.7% | 79671 | 231 מתוך 1,19218 מתוך 19110 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.7% | 2.8% | 16617 | 987 מתוך 1,19215 מתוך 19332 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 55.6% | 78.0% | 2332 | 1,174 מתוך 1,19213 מתוך 19399 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 1,898 | 5,690,682 | 823983 | 218 מתוך 1,19212 מתוך 1972 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.6% | 43.3% | 23.7% | 0.5% | 63.1% | 1,264 | העבודה-מימד 30.9% |
| 2009 | 49.2%▲17.5 | 43.8%▲0.5 | 6.7%▼17.1 | 0.0%▼0.5 | 56.9% | 1,261 | העבודה 27.8% |
| 2013 | 53.4%▲4.3 | 38.3%▼5.5 | 3.6%▼3.1 | 4.2%▲4.2 | 53.2% | 1,316 | הליכוד ביתנו 41.6% |
| 2015 | 53.6%▲0.2 | 27.7%▼10.6 | 1.5%▼2.1 | 16.8%▲12.6 | 54.1% | 1,428 | המחנה הציוני 23.7% |
| אפר׳ 2019 | 46.2%▼7.4 | 44.1%▲16.4 | 4.8%▲3.3 | 2.6%▼14.2 | 44.0% | 1,288 | העבודה 23.0% |
| ספט׳ 2019 | 29.9%▼16.3 | 55.5%▲11.4 | 5.6%▲0.8 | 3.1%▲0.5 | 41.8% | 1,240 | העבודה-גשר 29.6% |
| 2020 | 30.9%▲1.0 | 63.4%▲7.9 | 5.5%▼0.2 | – | 47.2% | 1,421 | העבודה-גשר-מרצ 32.7% |
| 2021 | 56.8%▲25.9 | 40.3%▼23.1 | 2.6%▼2.9 | – | 46.8% | 1,445 | הליכוד 26.9% |
| 2022 | 69.7%▲12.9 | 28.5%▼11.8 | 1.6%▼0.9 | 0.0% | 53.3% | 1,704 | הבית היהודי (מתחת לאחוז החסימה) 47.1% |
| 2026 | 47.9%▼21.8 | 49.4%▲20.8 | 1.1%▼0.6 | 0.7%▲0.7 | 55.6% | 1,898 | עמך ישראל (מתחת לאחוז החסימה) 35.2% |
מפקד 2022
| סאג'ור | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 4,150 | 9,601,720 | 832884 | 203 מתוך 1,16214 מתוך 1966 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,777 | – | 706776 | 345 מתוך 1,1627 מתוך 19100 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | דרוזים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 291722 | 779 מתוך 1,16214 מתוך 19295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 4.4% | 12.4% | 1309 | 996 מתוך 1,15119 מתוך 19372 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 13.1% | 25.8% | 111716 | 1,029 מתוך 1,15916 מתוך 19343 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 83,500 | 104,300 | 113915 | 1,027 מתוך 1,16012 מתוך 19344 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 62.8% | 69.8% | 1,004 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שזור 1.3 ק״מ · חרשים 2.2 ק״מ · ראמה 2.2 ק״מ · נחף 2.5 ק״מ · חלוץ 3.0 ק״מ