חלוץ
סמל למ״ס 1272 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 570 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.5% (ארצי 37.8%); הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חלוץ | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 38.2% | 6.4% | 979695 | 42 מתוך 1,19242 מתוך 1,03821 מתוך 408 |
| ישר! | 29.6% | 16.1% | 585352 | 498 מתוך 1,192488 מתוך 1,038196 מתוך 408 |
| ביחד | 14.5% | 9.3% | 676269 | 388 מתוך 1,192387 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.4% | 20.5% | 282033 | 846 מתוך 1,192820 מתוך 1,038271 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 2.7% | 716671 | 332 מתוך 1,192332 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 5.9% | 423738 | 670 מתוך 1,192639 מתוך 1,038245 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413347 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 1.1% | 8.8% | 859777 | 174 מתוך 1,19230 מתוך 1,03892 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.6% | 5.7% | 18826 | 958 מתוך 1,192941 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 15519 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,038322 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 8.8% | 44.0% | 221328 | 923 מתוך 1,192899 מתוך 1,038292 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 85.5% | 37.8% | 848282 | 188 מתוך 1,192188 מתוך 1,03876 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.4% | 14.7% | 829475 | 205 מתוך 1,19256 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 2.8% | 706671 | 339 מתוך 1,192338 מתוך 1,038113 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 70.0% | 78.0% | 121117 | 1,047 מתוך 1,192924 מתוך 1,038337 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 351 | 5,690,682 | 262926 | 879 מתוך 1,192736 מתוך 1,038301 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.4% | 79.6% | 0.0% | 12.9% | 67.6% | 147 | העבודה-מימד 46.3% |
| 2009 | 14.1%▲8.7 | 76.9%▼2.7 | 0.6%▲0.6 | 7.1%▼5.9 | 68.4% | 156 | קדימה 45.5% |
| 2013 | 9.7%▼4.4 | 83.2%▲6.2 | 1.0%▲0.4 | 2.0%▼5.0 | 68.6% | 196 | העבודה 29.6% |
| 2015 | 10.4%▲0.7 | 87.9%▲4.7 | 0.0%▼1.0 | 1.7%▼0.3 | 69.3% | 231 | המחנה הציוני 52.8% |
| אפר׳ 2019 | 9.3%▼1.1 | 86.5%▼1.4 | 0.0%±0.0 | 3.6%▲1.8 | 70.7% | 281 | כחול לבן 54.1% |
| ספט׳ 2019 | 8.1%▼1.2 | 89.0%▲2.5 | 1.1%▲1.1 | 1.8%▼1.7 | 66.0% | 272 | כחול לבן 52.2% |
| 2020 | 8.5%▲0.4 | 89.6%▲0.7 | 1.5%▲0.4 | – | 65.3% | 270 | כחול לבן 56.3% |
| 2021 | 8.6%▲0.1 | 88.0%▼1.7 | 0.3%▼1.1 | – | 69.0% | 291 | יש עתיד 28.5% |
| 2022 | 9.1%▲0.5 | 85.5%▼2.5 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 65.2% | 296 | יש עתיד 39.9% |
| 2026 | 8.8%▼0.3 | 85.5%±0.0 | 1.4%▲1.1 | 4.0%▲4.0 | 70.0% | 351 | הדמוקרטים 38.2% |
מפקד 2022
| חלוץ | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 570 | 9,601,720 | 222425 | 902 מתוך 1,162775 מתוך 1,027305 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,358 | – | 667270 | 400 מתוך 1,162285 מתוך 1,027122 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 5.8% | 12.4% | 191516 | 924 מתוך 1,151860 מתוך 1,016340 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 47.0% | 25.8% | 898890 | 122 מתוך 1,159121 מתוך 1,02740 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 21.5% | 25.3% | 646566 | 358 מתוך 1,012352 מתוך 1,003110 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 145,900 | 104,300 | 777485 | 268 מתוך 1,160266 מתוך 1,02762 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.5% | 69.8% | 363 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חרשים 1.6 ק״מ · נחף 1.8 ק״מ · כסרא-סמיע 2.2 ק״מ · לבון 2.5 ק״מ · סאג'ור 3.0 ק״מ