נחף
סמל למ״ס 522 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 13,450 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.1% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.9 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נחף | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 62.0% | 8.8% | 963093 | 45 מתוך 1,19243 מתוך 6129 מתוך 408 |
| רע״ם | 36.1% | 5.9% | 948394 | 69 מתוך 1,19211 מתוך 6126 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.0% | 6.4% | 232713 | 907 מתוך 1,19240 מתוך 61349 מתוך 408 |
| הליכוד | 0.2% | 20.5% | 3323 | 1,120 מתוך 1,19223 מתוך 61385 מתוך 408 |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 763876 | 216 מתוך 1,19230 מתוך 6172 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 0.2% | 44.0% | 1121 | 1,158 מתוך 1,19237 מתוך 61394 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 1.1% | 37.8% | 6182 | 1,117 מתוך 1,19247 מתוך 61398 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 98.1% | 14.7% | 978599 | 27 מתוך 1,1928 מתוך 616 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 82.5% | 78.0% | 846290 | 182 מתוך 1,19224 מתוך 6142 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 8,354 | 5,690,682 | 916293 | 113 מתוך 1,19224 מתוך 6128 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.0% | 12.9% | 74.3% | 0.1% | 60.1% | 3,176 | רע״ם-תע״ל 39.2% |
| 2009 | 6.7%▼5.3 | 3.2%▼9.7 | 89.1%▲14.8 | 0.2%▲0.1 | 70.1% | 4,093 | רע״ם-תע״ל 39.2% |
| 2013 | 12.7%▲6.0 | 9.0%▲5.8 | 77.1%▼12.0 | 0.5%▲0.2 | 57.1% | 3,783 | רע״ם-תע״ל 42.3% |
| 2015 | 0.3%▼12.4 | 1.3%▼7.7 | 97.1%▲20.0 | 0.3%▼0.2 | 70.8% | 5,084 | הרשימה המשותפת 97.1% |
| אפר׳ 2019 | 1.5%▲1.2 | 5.4%▲4.2 | 76.1%▼21.0 | 0.2%▼0.1 | 52.1% | 4,278 | חד״ש-תע״ל 43.1% |
| ספט׳ 2019 | 1.6%▲0.1 | 1.8%▼3.7 | 93.2%▲17.2 | 0.2%±0.0 | 64.3% | 5,346 | הרשימה המשותפת 93.2% |
| 2020 | 1.0%▼0.6 | 1.0%▼0.7 | 97.5%▲4.3 | – | 71.2% | 6,007 | הרשימה המשותפת 97.5% |
| 2021 | 3.0%▲1.9 | 3.5%▲2.5 | 92.9%▼4.6 | – | 47.3% | 4,132 | רע״ם 48.7% |
| 2022 | 2.2%▼0.8 | 3.0%▼0.5 | 94.2%▲1.3 | 0.0% | 58.4% | 5,325 | חד״ש-תע״ל 37.2% |
| 2026 | 0.2%▼1.9 | 1.1%▼1.9 | 98.1%▲3.9 | 0.0%±0.0 | 82.5% | 8,354 | הרשימה המשותפת 62.0% |
מפקד 2022
| נחף | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 13,450 | 9,601,720 | 906093 | 118 מתוך 1,16225 מתוך 6130 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 6,931 | – | 896895 | 125 מתוך 1,16220 מתוך 6122 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 24 | 30 | 17159 | 942 מתוך 1,16247 מתוך 61367 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 3.8% | 12.4% | 1187 | 1,023 מתוך 1,15156 מתוך 61380 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 15.3% | 25.8% | 157021 | 984 מתוך 1,15919 מתוך 61319 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 82,200 | 104,300 | 116715 | 1,036 מתוך 1,16021 מתוך 61348 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 68.5% | 69.8% | 922 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.